Reklama

Czesław lepszy od Rubika!

Nie ma mocnych na zespół Feel. Płyta grupy zatytułowana po prostu "Feel" po raz kolejny okazała się najpopularniejszym albumem w Polsce. Świetny debiut zaliczył projekt Czesława Mozila - Czesław Śpiewa.

Feel już czwarty tydzień z rzędu utrzymują się na szczycie. Album grupy ma status podwójnej Platyny i, jak widać, to wciąż nie jest jeszcze górna granica ich możliwości. Zespół już po raz 24. pojawił się w notowaniu.

Reklama

Na 2. miejsce awansowała grupa Bajm z albumem "Ballady 2" zawierającym największe balladowe przeboje zespołu oraz jedną premierową piosenkę - "Krótka historia".

3. pozycja to wspomniany projekt Czesław Śpiewa i płyta "Debiut". Czesław Mozil jest mieszkającym w Danii Polakiem. To wykształcony muzycznie, zawodowy akordeonista, który komponuje również muzykę dla potrzeb spektakli teatralnych. Na scenie jest charyzmatyczny i zwariowany, śpiewa do mikrofonu ustawionego na poziomie pępka, a pomiędzy kolejnymi utworami zabawia publiczność zupełnie chaotyczną i absurdalną konferansjerkę.

Muzyczny kabaret, punk, alternatywa, miejski folk, tango - tak między innymi określa się jego muzykę. Pierwszą płytę w dorobku tego oryginalnego wykonawcy promuje utwór "Maszynka do świerkania".

Stachursky utrzymał 4. miejsce sprzed tygodnia. Album "Wspaniałe polskie przeboje" zawiera przeróbki rockowych przebojów lat 80. i 90. Popularny wokalista wziął na warsztat m.in. utwory Oddziału Zamkniętego, Budki Suflera czy Dżemu. Wszystkich piosenek z tej płyty możecie wysłuchać, odwiedzając profil Stachurskiego w serwisie Muzzo.pl. Piosenką promującą album jest "Jedwab" z repertuaru Róż Europy.

Muzyka do filmu "Nie kłam kochanie" za sprawą przeboju "Nie kłam, że kochasz mnie" w wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego wciąż znajduje się wysoko, bo na 5. pozycji, choć przed tygodniem była to pozycja 2.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: debiut | przeboje | Po prostu | Feel | Nie ma mocnych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje