Reklama

Co się dzieje z Whitney Houston?

Gdy w sierpniu 2009 roku Whitney Houston wróciła z nową płytą studyjną "I Look To You" śmiało można było mówić o wielkim come backu. Po kilku miesiącach od tego wydarzenia piosenkarka wróciła ponownie na czołówki gazet za sprawą pewnej australijskiej wpadki przy trasie koncertowej.

Australijscy fani przybyli na poniedziałkowy (22 lutego) koncert Whitney w Brisbane zamiast znakomitego show mogli zobaczyć jak piosenkarka zmaga się z problemami zdrowotnymi. Suchej nitki na Houston nie zostawiła lokalna prasa, która szczegółowo opisuje występ piosenkarki. Zdaniem dziennikarzy amerykańska wokalistka była w stanie zaśpiewać tylko dwie piosenki, po czym przez problemy głosowe musiała opuścić scenę. Spore zdziwienie publiczności i reakcje na zaistniałą sytuacje sprawiły, że Whitney postanowiła kontynuować występ śpiewając jeszcze 6 utworów (w wersji akustycznej), które przerywała w połowie popijając wodę. Koncert zakończony został wielkim przebojem "I Will Always Love You" znanym ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Bodyguard".

Reklama

Po wydarzeniu jeden z uczestników koncertu nie ukrywał rozgoryczenia na łamach prasy.

"Whitney dziś wyglądała jakby była zupełnie z innej planety, a cały koncert był po prostu... kpiną. Kiedy ktoś z takim nazwiskiem podczas występu nie pokazuje nic ze swojego wielkiego talentu, to coś chyba jednak jest nie tak" - stwierdził.

Na zarzuty pojawiające się w mediach natychmiast zareagowali przedstawiciele Houston, odpierając i dementując informacje przedstawiane przez dziennikarzy, określając je "niedorzecznymi bredniami".

Whitney Houston w Brisbane w hołdzie Michaelowi Jacksonowi:

Przypomnijmy, iż pod koniec 2009 roku wokalistka zmuszona była także z powodów zdrowotnych odwołać światowe torunee.

Kolejny australijski koncert Whitney w ramach jej ogólnoświatowej trasy koncertowej "Not But Love World Tour 2010" odbędzie się w środę (24 lutego) w Sydney.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | koncert | houston | Whitney Houston | Whitney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje