Reklama

Cieplarniane warunki w "Tańcu..."

Bardzo przychylne oceny w "Tańcu z gwiazdami" zbiera wokalista Łukasz Zagrobelny. Zapytaliśmy go o wrażenia z tego popularnego programu.

Łukasz tańczy w parze z Anną Głogowską. Jurorzy o ich występie mówili jak o "rozmowie tańcem bardzo pięknie przeprowadzoną".

Reklama

- Jest to świetnie wyprodukowany program . Pracują tam ludzie, którzy wkładają w ten program całe serce. Począwszy od organizowania naszych prób, treningów, aż po takie drobiazgi jak kawa na planie. Mamy opiekę, wręcz cieplarniane warunki - komentuje w rozmowie z INTERIA.PL Łukasz.

- To ludzie tworzą ten niepowtarzalny klimat, w którym tańczy się z przyjemnością. Ponadto, w orkiestrze Tomka Szymusia śpiewa i gra kilku moich kolegów, tak więc jest miło i przyjemnie - dodaje wokalista.

Zdaniem Zagrobelnego faworytami programu są m.in. Mariusz Pudzianowski i Robert Janowski. Sam uważa, że jego oczekiwania na tym etapie już się spełniły.

- Jestem w programie, uczę się tańczyć, poznaję fajnych ludzi, a przy okazji świetnie się bawię. Co będzie dalej, zobaczymy - podsumowuje swój udział w "Tańcu...".

Przypomnijmy, że już sobotę, 29 marca, od godziny 18.00, Łukasz Zagrobelny będzie gościem internetowej stacji radiowej RMF Extra (działającej w ramach serwisu z muzycznymi kanałami internetowymi Miastomuzyki.pl), a od godz. 19 będziecie mogli porozmawiać na czacie na portalu INTERIA.PL. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz teledyski Łukasza Zagrobelnego na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tańce | wokalista | Łukasz | Łukasz Zagrobelny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje