Reklama

Cheryl Cole wygrała z brytyjskim magazynem

Brytyjski magazyn "Now" słono zapłaci za nieprawdziwe plotki na temat prywatnego życia wokalistki Cheryl Cole.

Magazyn podał w 2012 roku informację o romansie Cheryl Cole z raperem MC Harveyem (wł. Michael Harvey). Dziennikarze podpierali się mailami wymienianymi rzekomo między Cheryl, jej matką i raperem. Z czasem okazało się, że maile były fałszywe.

Reklama

Wokalistka miała najwyraźniej dość nieprawdziwych doniesień na swój temat i podała gazetę do sądu.

W środę, 19 lutego, redaktorzy "Now" opublikowali oficjalne przeprosiny i zapowiedzieli, że zapłacą piosenkarce odszkodowanie.

"Mimo że mówiliśmy o setkach maili wysłanych na przestrzeni sześciu miesięcy (...), musimy poinformować, że wiadomości od Cheryl i jej matki nie były prawdziwe. Okazały się ona dziełem wyrachowanego i skrupulatnego oszusta podszywającego się pod Cheryl, który zadał sobie mnóstwo trudu, by wprowadzić w błąd pana Harveya" - czytamy w oświadczeniu, z którego wynika, że oszust wywiódł w pole nie tylko dziennikarzy, ale i samego MC Harveya.

"Motywy oszusta pozostają nieznane, ale wiemy już na pewno, że nie było żadnego związku Cheryl i Michaela. Przepraszamy, Cheryl, za przykrość, którą ci sprawdziliśmy. Zgodziliśmy się zapłacić odszkodowanie i zwrócić koszty sądowe" - posypują głowy popiołem redaktorzy.

Zobacz teledyski Cheryl Cole na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | Cheryl Cole | magazyn | proces | odszkodowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje