Reklama

Chcą zaśpiewać na ślubie księcia Williama

29 kwietnia 2011 roku odbędzie się ślub księcia Williama i Kate Middleton. Chrapkę na występ dla gwiazdorskiej pary ma brytyjski boysband Westlife.

Książę William jest drugi w kolejności do brytyjskiego tronu, po swoim ojcu, księciu Karolu. Ślub z Kate zapowiada się na jedną z najgłośniejszych towarzyskich imprez 2011 roku.

Reklama

Nic więc dziwnego, że już zaczęły się pochody brytyjskich wykonawców. "Każdy artysta na świecie chciałby zaśpiewać na tym ślubie" - mówi Shane Filan z Westlife.

Jego kolega z zespołu, Kian Egan, dodaje: "To byłby dla nas zaszczyt zagrać na królewskim ślubie. Oczywiście pozwolilibyśmy im wybrać piosenki, tak przecież robimy, gdy śpiewamy na weselach".

Przypomnijmy, że plany ślubu ujawniono w połowie listopada. Książę William poprosił swoją wybrankę o rękę podczas romantycznej wyprawy do Kenii.

Grupa Westlife to jeden z najpopularniejszych boysbandów w historii. Wszystkie ich 10 albumów znalazło się na podium brytyjskiej listy przebojów, a aż 14 piosenek trafiło na szczyt notowania singli.

Zobacz teledysk Westlife do piosenki "Mandy"!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje