Reklama

"Bitwa na głosy": Wybór Miecznikowskiego

W Gdyni zakończył się pierwszy casting do nowego programu TVP2 - "Bitwa na głosy". Swoich kandydatów do zespołu wokalnego wybrał Maciej Miecznikowski, lider grupy Leszcze.

15 stycznia, w gdyńskim klubie Boolvar, przy Skwerze Kościuszki odbył się pierwszy etap castingu.

Reklama

Następnego dnia szczęśliwcy, którzy wypadli najlepiej, walczyli w klubie Pokład o miejsce w finałowej szesnastce.

Maciej Miecznikowski, który miał już do czynienia z wieloma talentami w programie "Tak to leciało!", przyznał, że przesłuchania w Trójmieście przerosły jego najśmielsze oczekiwania.

"Nie mogę uwierzyć w to, że aż tyle zdolnych osób przyszło na casting w Gdyni. Tak wysoki poziom nie zdarza się codziennie. Było parę osób, które powaliły mnie na kolana. Chylę czoła. Wszystko się zgadzało. Technika imponująca, do tego jeszcze odpowiedni przekaz i luz na scenie, który bardzo lubię" - powiedział po castingu.

Czego szukał u kandydatów Maciej Miecznikowski?

Osób, które pokazałyby, że "śpiew sprawia im radość i towarzyszy im na co dzień, bo jest ich wielką pasją i wiążą z nim plany życiowe".

Wybrana przez wokalistę grupa weźmie udział w "Bitwie na głosy". Już na początku marca, osiem skompletowanych w trakcie przesłuchań grup wokalnych z różnych miast, pod przewodnictwem gwiazd muzycznych, stoczy zaciętą "Bitwę na głosy" o wielką nagrodę dla swojej miejscowości.

Kolejne castingi odbędą się w m.in. Warszawie, Katowicach, Łodzi i Lublinie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: głos | Bitwa na Głosy | Maciej Miecznikowski | Gdynia | casting

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje