Reklama

Reklama

"Bitwa na głosy": Bracia Golcowie zapraszają do Milówki!

Czy Milówka będzie miała szansę w starciu z takimi metropoliami jak Warszawa czy Łódź? Paweł i Łukasz Golec uważają, że tak! W weekend bliźniacy będą wybierać członków swojego zespołu do programu TVP - "Bitwa na głosy".

- Mamy nadzieję, że uda się wyłowić wielu utalentowanych ludzi w górach, w Beskidzie Żywieckim. Przyjdźcie na przesłuchania, bo naprawdę się opłaca! - zachęcają bracia Golcowie.

- Takiego castingu w naszej rodzinnej miejscowości jeszcze nigdy nie było. To jest bardzo duże wydarzenie dla tej społeczności. Milówka to mała miejscowość, która liczy około 10 tys. mieszkańców. Nie można jej porównywać z takimi miastami jak Warszawa, Gdańsk, czy Łódź. Uważamy, że znajdziemy kilka talentów, z którymi staniemy do boju w telewizyjnej Dwójce - zapowiadają Paweł i Łukasz.

Casting w Milówce odbędzie się w sobotę 12 lutego w kinie Tęcza (ul. Jana Kazimierza 126). Kandydaci muszą przygotować na eliminacje dwie lub trzy piosenki, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwszeństwo w castingu mają osoby, które wcześniej zarejestrują się na oficjalnej stronie programu.

Reklama

"Bitwa na Głosy" to osiem gwiazd na czele 16-osobowych zespołów. Na scenie zobaczymy ponad 120 osób. Od 5 marca w sobotnie wieczory o godz. 20.05. w telewizyjnej Dwójce, do pojedynku staną również: Urszula Dudziak (poprowadzi do boju Zieloną Górę), Halina Młynkova (Cieszyn), Natasza Urbańska (Warszawa), Piotr Kupicha (Katowice), Krzysztof Cugowski (Lublin), Maciej Miecznikowski (Gdynia) i Michał Wiśniewski (Łódź).

"Bitwa na głosy" - zobacz nasz raport specjalny!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy