Anna German: Mąż ujawni nieznane piosenki?
Niewykluczone, że dyskografia zmarłej w 1982 roku Anny German poszerzy się o nieznane wcześniej nagrania.

Cieszący się popularnością serial "Anna German" o życiu jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek lat 60. XX wieku sprawił, że przypomniano sobie jej twórczość.
Najbardziej znanymi piosenkami Anny German są m.in. "Tańczące Eurydyki", "Szedł Atanazy do Anny", "List do Chopina", "Bal u Posejdona", "Człowieczy los". Pokazany przez TVP serial z Joanną Moro w roli głównej przypomniał te utwory, a fani rzucili się po płyty Anny German.
Niewykluczone, że dyskografia zmarłej w 1982 roku wokalistki poszerzy się o nieznane wcześniej nagrania.
Mówi to w rozmowie z "Faktem" Zbigniew Tucholski, 85-letni wdowiec po piosenkarce.
"Szczerze powiedziawszy, musiałbym się rozejrzeć i przeszukać różne archiwa. Ale warto mieć nadzieję, dlaczego nie. Anna dużo pisała, a wtedy były inne czasy i nie wykluczam, że coś się uchowało, czy ktoś coś zarejestrował z jakiegoś na przykład koncertu. Musiałbym się naradzić" - opowiada.
Czytaj także: