Reklama

Ania Wyszkoni na Eurowizję 2015? Jest komentarz wokalistki

Ania Wyszkoni zdementowała doniesienia "Faktu", który podał, że to ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2015.

Reprezentant Polski na 60. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji został wybrany wewnętrznie przez panel ekspertów Telewizji Polskiej, podobnie jak to miało miejsce w 2014 r. Wówczas wybrano duet Donatan & Cleo, który z piosenką "My Słowianie - Slavic Girls" zajął 14. miejsce w finale. Występ uznano za sukces, ponieważ w poprzednich latach udział kończyliśmy najczęściej na półfinale.

Oficjalne ogłoszenie nazwiska polskiego reprezentanta wraz z wybranym utworem odbędzie się 9 marca w programie "Świat się kręci". Tego dnia występ w show TVP ma zaplanowany właśnie Ania Wyszkoni. "Fakt" - powołując się na nieoficjalne informacje - podał, że to właśnie była wokalistka Łez pojedzie do Austrii.

Reklama

"Moi drodzy, dziękuję za wszystkie miłe słowa, które zdążyłam usłyszeć i przeczytać od rana, ale muszę stanowczo zaprzeczyć tym doniesieniom. Nie startuję w konkursie Eurowizji, nie miałam takiego pomysłu ani nie dostałam takiej propozycji od Telewizji Polskiej. Mam zupełnie inne plany artystyczne na ten rok i nie wybieram się na podbój Europy. Jednocześnie pozdrawiam wszystkich sympatyków Eurowizji oraz... 'informatorów'" - napisała na Facebooku Ania Wyszkoni.

Konkurs Eurowizji odbędzie się w drugiej połowie maja w Wiedniu. Wiadomo już, że polski przedstawiciel zaprezentuje się w drugiej części drugiego półfinału (21 maja). Finał zaplanowano na 23 maja.

Zobacz teledyski Ani Wyszkoni na stronach Interii!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja 2015 | Anna Wyszkoni | Eurowizja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama