Reklama

"Andrzej sięga wyżyn"

Operowa wokalistka Sarah Brightman nagrała duet z Andrzejem Lampertem z grupy PIN. Singel "I Will Be With You (Where The Lost Ones Go)" trafi na rozszerzoną wersję płyty "Symphony".

Najnowszy album Sarah Brightman "Symphony", który ukazał się już w USA stał się najwyżej notowanym wydawnictwem w karierze wokalistki w pierwszym tygodniu sprzedaży. Płyta dotarła na szczyt zestawień z muzyką klasyczną, klasyczno-popowych oraz na liście albumów w internecie.

Reklama

Sarah Brightman jest pionierką w przekraczaniu i zacieraniu granic pomiędzy głównymi nurtami muzycznymi - od popu i broadwayowskich szlagierów po klasykę i arie operowe. Pomogła utorować drogę do sławy takim śpiewakom, jak Andrea Bocelli, Il Divo czy Josh Groban.

Płyta "Symphony" zawiera kolekcję 13 premierowych utworów, z których kilka wokalistka wykonuje w duecie z Andreą Bocellim, Alessandrem Safiną oraz Fernandem Limą.

W Polsce ukaże się rozszerzona wersja płyty "Symphony" (premiera 5 maja), na której usłyszymy duet "I Will Be With You (Where The Lost Ones Go)" w wykonaniu Sarah Brightman i Andrzeja Lamperta - na co dzień związanego z zespołem PIN.

Umiejętności wokalne piosenkarza spotkały się ze znakomitą opinią Sarah:

"I Will Be With You to piosenka, która dla wokalisty jest prawdziwym wyzwaniem. Trzeba mieć naprawdę dużą skalę by okiełznać ten utwór! Andrzej sięga tutaj wyżyn - w jego wykonaniu piosenka jest przesycona wielkimi emocjami i uczuciem. To zdecydowanie głos na światowym poziomie i jestem bardzo zadowolona z rezultatu nagrania" - skomentowała Sarah.

Polska jest do tej pory jedynym krajem, który uzyskał akceptację artystki na wydanie wzbogaconej o dodatkowy duet wersji albumu "Symphony".

"Kiedy zadzwonił do mnie prezes EMI Music Poland Piotr Kabaj i zapytał mnie czy chciałbym nagrać duet z Sarah Brightman, pomyślałem, że się przesłyszałem. Nie wiedziałem co powiedzieć, byłem bardzo zaskoczony. Wprawdzie marzyłem, by kiedyś móc nagrać duet z kimś znanym, ale nie przypuszczałem, że nastąpi to tak szybko i że będzie to gwiazda tego formatu. Cieszę się podwójnie, bo piosenka I Will Be With You... bardzo przypadła mi do gustu" - mówi Andrzej Lampert.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | YOU | The Dumplings | PIN | Lost: Zagubieni | piosenka | sarah | Andrzej | Sarah Brightman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje