Reklama

Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski: To nie koniec

Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski wbrew zapowiedziom nie zakończyli współpracy.

Po wielkim sukcesie albumu z 2009 roku "Spis rzeczy ulubionych" Andrzej Pasieczny i Seweryn Krajewski zapowiedzieli, że mimo wszystko była to dla nich jednorazowa współpraca. Jak się okazało, artyści jednak postanowili znów razem zaśpiewać. Jak zdradził PAP Life Andrzej Piaseczny, muzycy przygotowują właśnie album ze świątecznymi piosenkami...

Reklama

"Kontynuuję moją przygodę z Sewerynem. Jesteśmy w trakcie przygotowania albumu z piosenkami świątecznymi, który pojawi się w sprzedaży w okolicach listopada" - powiedział Andrzej Piaseczny.

"Już teraz mogę powiedzieć, że to jest świetny album. Nowe, świąteczne piosenki" - dodał wokalista.

Piaseczny zaznaczył, że jego współpraca z Krajewskim jest wspaniałą przygodą, lecz nie może trwać wiecznie, bowiem każdy z nich idzie swoją solową drogą.

"Piosenki, które teraz tworzymy są już odrobinę inne od tych, które robiliśmy na początku, ponieważ mamy już doświadczenie w pracy ze sobą. Współpraca z Sewerynem musi mieć charakter pewnej przygody, która nie przeradza się w rzecz trwającą do końca życia. Jesteśmy niezależnymi artystami i musimy robić swoje projekty i obaj je realizujemy" - powiedział PAP Life Piaseczny.

Przypomnijmy, że Piaseczny i Krajewski nagrali razem "Spis rzeczy ulubionych" (2009) i wydany kilka miesięcy później koncertowy album "Na przekór nowym czasom - live". W styczniu tego roku ukazała się płyta "To co dobre" Piasecznego, na którą połowę piosenek skomponował Krajewski.

Zobacz teledyski Andrzeja Piasecznego na stronach INTERIA.PL!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | Krajewscy | Seweryn Krajewski | płyta | Nie | Andrzej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje