Reklama

Daymares na trasie z SSS

Warszawska, hardcore'owo-metalowa grupa Daymares pojawi się w połowie czerwca na czterech koncertach w Polsce w ramach trasy "Beast Go East", organizowanej przez liverpoolskich thrashowców z SSS.

Stołeczna formacja, której debiutancki album "Can't Get Us All" ukazał się 21 maja w barwach Selfmadegod Records, zagra u boku podopiecznych Earache Records w Nowym Targu (16 czerwca, klub "Dudek"), Kolbuszowej (17 czerwca, MDK), Lublinie (18 czerwca, "Tektura") i Warszawie (19 czerwca, "Aurora").

Reklama

Crossover / thrashowy SSS promować będzie w naszym kraju pierwszą płytę "Short Sharp Shock", której reedycja trafi na rynek w czerwcu.

- Koncerty to podstawa. Po to nagraliśmy płytę, aby ludzie znali materiał przed koncertami, przez co odbiór muzyki jest znacznie lepszy. Widok publiki, która bawi się przy twoim zespole to jedna z najlepszych rzeczy na świecie - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Pat, frontman Daymares. .

- Uwielbiamy koncerty, uwielbiamy na nie jeździć, mieć kontakt z ludźmi, spotykać inne zespoły, spać w domach u znajomych i mieć potem z czego się śmiać, wspominając te wyjazdy kilka tygodni później.

Przeczytaj cały wywiad z Daymares.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daymares | sss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje