Reklama

Uffie po latach wraca do Polski. Gdzie odbędzie się koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

5 marca w Klubie Stodoła zaprezentuje się Uffie, wokalistka i raperka, przez lata związana z francuską wytwórnią Ed Banger.

5 marca w Klubie Stodoła zaprezentuje się Uffie, wokalistka i raperka, przez lata związana z francuską wytwórnią Ed Banger.
Uffie wraca do Polski /Burak Cingi/Redferns /Getty Images

Urodzona w Stanach Zjednoczonych, wychowana w Hong Kongu, a mieszkająca w Paryżu Uffie wkroczyła na scenę elektroniczną dzięki singlowi "Pop The Glock", który jasno określił jej styl muzyczny - połączenie klasycznego hip hopu z nowoczesną elektroniką. Taka stylowa mieszanka brzmień i niewyparzony język w połączeniu zainteresowaniem modą natychmiast zwróciła uwagę Busy P z wytwórni Ed Banger i artystka trafiła w szeregi paryskiej oficyny.

Razem z duetem Justice nagrała "TThhEe PPaARRtTYY" - utwór, który znalazł się później na albumie nominowanym do Grammy - "Cross" - w 2007 roku.

Reklama

Na swoją pierwszą płytę "Sex Dreams And Denim Jeans" (2010) zaprosiła do współpracy takich twórców, jak Mr. Oizo, Mirwais, SebastiAn czy DJ Feadz. Później pracowała z takimi gwiazdami, jak m.in. Pharrell Williams, Charli XCXGalantis. Jest współautorką tytułowej piosenki z płyty "Hurts 2B Human" Pink (2019).

W maju 2022 r. po długiej przerwie wypuściła nowy album "Sunshine Factory".

5 marca Uffie po latach wróci do Polski - zaprezentuje się w Klubie Stodoła w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży 8 lutego o godz. 12.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Uffie | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy