Reklama

sanah zaprasza na "Uczta Tour" 2022! Co już wiemy? [MIEJSCA, BILETY, CENY]

"Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszulę i rozpocząć świętowanie!" - tak sanah zapowiedziała wiosenną trasę "Uczta Tour 2022". Co już wiemy o zbliżających się koncertach jeden z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia?

"Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszulę i rozpocząć świętowanie!" - tak sanah zapowiedziała wiosenną trasę "Uczta Tour 2022". Co już wiemy o zbliżających się koncertach jeden z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia?
sanah to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia /AKPA

W ciągu ostatnich dwóch lat sanah udało się podbić muzyczny rynek i stać się najpopularniejszą wokalistyką w Polsce - zarówno w radiach, jak i streamingu. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jej przeboje "Szampan" (zobacz!), "Ale jazz!" (posłuchaj!), "Melodia" (posłuchaj!) czy "ten Stan" (posłuchaj!) znają wszyscy. Obie płyty sanah - "Królowa dram" i "Irenka" pokryły się poczwórną platyną i nie schodzą z list sprzedaży.

Reklama

Końcówka ubiegłego roku także należała do niej. Piosenka "kolońska i szlugi" (sprawdź!), którą zapowiadała na swoich koncertach jeszcze przed wydaniem, stała się viralowym hitem. Dotąd teledysk do piosenki obejrzano już ponad 27 miliona razy!

Najpopularniejszym jej utworem jest duet z Vito Bambino "Ale jazz!" (76 mln odsłon w ciągu roku), któremu niewiele ustępuje "Szampan" (73 mln).

Teraz sanah zdradziła pierwsze szczegóły zbliżającej się "Uczta Tour 2022".

"To 11 wyjątkowych koncertów, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli. Informujemy jednocześnie, że w Warszawie UCZTA odbędzie się aż dwa razy, bowiem pierwszy koncert został wyprzedany. Drugi dodatkowy będzie miał miejsce 18.04.2022!" - czytamy na Instagramie.

sanah - Uczta Tour 2022. Gdzie wystąpi? BILETY, CENY, MIEJSCA

Za najtańszy bilet na koncert trzeba zapłacić 109-139 złotych, a za droższą wersję - 179-199 zł. Można dopłacić także 50 złotych, by mieć możliwość wcześniejszego wejścia na miejsce imprezy. Jest też specjalna oferta VIP, a wejściówka na tę strefę kosztuje aż 750-799 złotych! W pakiecie - jak czytamy na stronie bileterii - mamy możliwość "wcześniejszego wejścia na teren eventu odrębnym wejściem" oraz "możliwość skorzystania z wyjątkowej strefy z dostępną degustacją win, specjalnymi, dedykowanymi drinkami, napojami, cateringiem oraz prezentem VIP".

18.04 - WARSZAWA, COS TORWAR
19.04 - WARSZAWA, COS TORWAR
30.04 - GDAŃSK/SOPOT, ERGO ARENA
07.05 - RZESZÓW, G2A ARENA
14.05 - GLIWICE, ARENA GLIWICE
15.05 - LUBLIN, HALA GLOBUS
22.05 - TORUŃ, ARENA TORUŃ
25.05 - ŁÓDŹ, ATLAS ARENA
26.05 - KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW
27.05 - WROCŁAW, HALA ORBITA
28.05 - SZCZECIN, NETTO ARENA.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sanah | trasa koncertowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy