Reklama

Queen + Adam Lambert: Koncert w Łodzi w listopadzie

6 listopada w Atlas Arenie w Łodzi zagra grupa Queen + Adam Lambert.

6 listopada w Atlas Arenie w Łodzi zagra grupa Queen + Adam Lambert.
Grupa Queen + Adam Lambert powraca do Polski /fot. Bartosz Nowicki

Queen + Adam Lambert do Polski wracają rok po koncercie na Life Festival Oświęcim 2016. Będzie to już czwarty koncert grupy w naszym kraju w ciągu pięciu ostatnich lat.

"Zespół przywiezie niezwykle widowiskowe show. Aranżacje sceniczne, oprawa koncertu, jak również efekty specjalne zostaną przygotowane przez najlepszych specjalistów na świecie. Wszystko to w połączeniu z wielkimi przebojami grupy, jak również z licznymi niespodziankami w ramach setlisty, stworzy niepowtarzalne widowisko" - zapowiadają organizatorzy.

Reklama

Wybór repertuaru podkreśli 40. rocznicę wydania albumu "News of the World" z 1977 roku, który zawiera najbardziej rozpoznawalne utwory, takie jak: "We Will Rock You", czy "We Are the Champions".

"Koncerty w 2017 roku będą wyglądały zupełnie inaczej niż show, które wykonywaliśmy poprzednio. Produkcja zmieniła się w znaczącym stopniu, również rzeczy, jakie możemy zrobić teraz na scenie. Mamy dużo większy wachlarz możliwości, technika naprawdę wychodzi nam naprzeciw. Stwarza szanse na działania, których do tej pory jeszcze nie robiliśmy, albo takie, jakich nie robiliśmy od dawna" - mówi perkusista Roger Taylor.

Gitarzysta Brian May przyznaje z kolei, że nadchodzące koncerty Queen będą miały bardziej ambitny program muzyczny.

"Publika zna największe hity, więc musimy im je zapewnić, ale możemy zaskoczyć ich też czymś, czego się nie spodziewają. Tego tym razem będzie znacznie więcej. W programie naszych występów znajdzie się wiele czynników dopasowanych do Adama, które bez wątpienia pasują też do naszej muzyki. To będą niepowtarzalne koncerty" - podkreśla.

Adam Lambert zapowiada, że wraz ze starszymi kolegami "wchodzą na wyższy bieg".

"Wszyscy nasi fani, którzy byli obecni na koncertach kilka lat temu, muszą wiedzieć, że z pewnością usłyszą znów największe hity Queen, które znają i kochają. Ale będzie to również doskonała okazja do tego, żeby stawić sobie wzajemnie wyzwanie. Wchodzimy na wyższy bieg, nowe wizualizacje, zmiana technologii, mała zmiana setlisty. Najprawdopodobniej zaprezentujemy utwory z dorobku Queen, które wcześniej nie pojawiały się na naszych koncertach. Nie będę ukrywał, że jestem z tego powodu bardzo podekscytowany".

Na scenie pojawią się także Spike Edney (klawisze), Nail Fairclough (bas) i Tyler Warren (perkusja).

Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się 26 kwietnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Queen | Adam Lambert | Queen + Adam Lambert | koncert w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy