Reklama

Reklama

Justin Bieber wystąpi w Polsce! Kiedy koncert? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Światowa gwiazda muzyki pop powraca do Polski! Justin Bieber po raz kolejny zagra w krakowskiej Tauron Arenie! Na koncert będziemy musieli jednak chwilę poczekać.

Światowa gwiazda muzyki pop powraca do Polski! Justin Bieber po raz kolejny zagra w krakowskiej Tauron Arenie! Na koncert będziemy musieli jednak chwilę poczekać.
Justin Bieber wróci do Polski w 2023 /Dimitrios Kambouris /Getty Images

Justin Bieber wystąpi w Polsce 25 marca 2023 roku w ramach trasy "JUSTICE WORLD TOUR", która potrwa od maja 2022 roku do marca 2023 roku. Artysta zawita w tym czasie na pięć kontynentów. Ostatnio muzyk występował w Polsce w 2016 roku. Organizatorzy, Prestige MJM, zapowiadają jego koncert "jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2023 roku w Polsce".

Bieber w ramach trasy odwiedzi ponad 20 krajów i da ponad 90 koncertów.

"Justin Bieber to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalna postać współczesnego świata rozrywki. Zarówno jego nowe, jak i starsze hity takie jak: "Peaches", "Love yourself", "Sorry", czy "Baby" od lat biją wszelkie rekordy popularności. Nie ma drugiego artysty, który tak jak on zamieniałby każdy projekt, którego dotyka, w czyste złoto, zachwycając przy tym grono tak oddanych mu fanów" - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Justina Biebera w Krakowie.

Reklama

Album "Justice" został odsłuchany blisko dziewięć miliardów razy na całym świecie, a single poprzedzające premierę płyty takie jak: "Anyone", "Lonely" czy “Holy" zdobyły dwa miliardy odtworzeń, stając się hitami. Najnowszy duet Justina z Kid LAROI "Stay", wydany w lipcu tego roku, stał się numerem, który najszybciej w historii zdobył miliard odtworzeń na Spotify.

"Ciężko pracujemy nad tym, żeby ta trasa była najlepszą do tej pory. Nie mogę doczekać się koncertów, a przede wszystkim kontaktu z moim fanami "- mówił Justin Bieber tuż po ogłoszeniu amerykańskiej części Justice World Tour.

Być może tym razem Justin zawita na dłużej do Krakowa? W końcu taką obietnicę złożył swoim fanom podczas swojego ostatniego koncertu w tym mieście. "Następnym razem, a obiecuję, że wrócę tu wkrótce, (...) zamierzam zobaczyć w Krakowie wszystko! Lepiej tu bądźcie, kiedy wrócę!" - mówił ze sceny Justin podczas swojego koncertu 11 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków.

Justin Bieber. Koncert w Polsce - bilety, ceny, miejsce

Przedsprzedaż biletów ruszy 18 listopada o 10:00. Wejściówki w przedsprzedaży dostępne będą wyłącznie dla klientów Prestige MJM. Do sprzedaży ogólnej trafią natomiast 19 listopada 2021 o 10:00. Na razie ceny biletów nie są znane.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL