Judas Priest powraca do Polski na jeden koncert. Saxon i Uriah Heep jako goście [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Szykuje się prawdziwe święto dla fanów klasycznego metalu. 30 marca 2024 r. w Tauron Arenie w Krakowie zagra legendarna brytyjska grupa Judas Priest. Poznaliśmy od razu gości specjalnych - będą to zespoły Saxon i Uriah Heep.

Rob Halford (Judas Priest) w akcji
Rob Halford (Judas Priest) w akcjiScott DudelsonGetty Images

Na przełomie marca i kwietnia Judas Priest ruszy w kolejną europejską trasę koncertową. Później weterani brytyjskiego metalu przeniosą się do USA - szczegóły kolejnych występów mają zostać ujawnione wkrótce.

W tym roku zespół kontynuuje pracę nad nowym albumem studyjnym, który ma zostać wydany na początku 2024 r. W ramach promocji tego materiału grupa zagra ponownie w Polsce - koncert odbędzie się 30 marca 2024 r. w Tauron Arenie.

Judas Priest: ogniście i czadowoINTERIA.PL

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się 31 maja o godzinie 11.00. Ogólna sprzedaż ruszy 1 czerwca o godzinie 11:00.

W roli gości specjalnych na trasie zaprezentują się inni weterani brytyjskiego ciężkiego grania - Saxon i Uriah Heep.

Dotychczasowy dorobek Judas Priest zamyka "Firepower" z 2018 r. Obecny skład tworzą: Rob Halford (wokal), Ian Hill (bas), Scott Travis (perkusja), Richie Faulkner (gitara) i Andy Sneap (gitara). Ten ostatni w koncertowej wersji od 2014 r.pojawia się w zastępstwie walczącego z chorobą Parkinsona Glenna Tiptona.

Z kolei Faulkner pojawił się w zespole w 2011 r. zastępując oryginalnego gitarzystę K.K. Downinga.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas