Reklama

Reklama

Hey z gośćmi rozpoczął trasę "Fayrant Tour": Wielkie emocje, obezwładniające wzruszenia

Za nami pierwsze trzy z dziesięciu koncertów w ramach polskiej trasy "Fayrant Tour" grupy Hey. Po jej zakończeniu zespół zawiesza swoją działalność.

Za nami pierwsze trzy z dziesięciu koncertów w ramach polskiej trasy "Fayrant Tour" grupy Hey. Po jej zakończeniu zespół zawiesza swoją działalność.
Katarzyna Nosowska (Hey) nie kryje wzruszenia /AKPA

Trasa "Fayrant Tour" z okazji 25-lecia na scenie początkowo miała objąć siedem występów w największych halach w Polsce. Ze względu na ogromne zainteresowanie fanów dodano kolejne trzy koncerty.

Za nami pierwsze trzy wyprzedane występy w Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu. Gośćmi specjalnymi podczas tych koncertów byli odpowiednio Beata Kozidrak i "odwieszony" po rocznej przerwie od występowania Dawid Podsiadło, Ania DąbrowskaTitus z Acid Drinkers oraz Brodka, O.S.T.R.Kafi.

Reklama

Na całej trasie gościem specjalnym jest założyciel zespołu Hey, gitarzysta Piotr Banach.

- Zagramy z Piotrkiem co najmniej sześć, może nawet osiem utworów (prawdopodobnie w wersjach oryginalnych, niezmienionych), jeszcze nawet nie zrobiliśmy razem prób. Dużo ludzi, którzy słuchają Heya teraz, nie wiedzą nawet, kim jest Piotrek. To jak spytać 20-letniego fana Deep Purple, kto to jest Ritchie Blackmore - zapowiadał w sierpniu gitarzysta Marcin Żabiełowicz w rozmowie z Interią.

"Wielkie emocje, obezwładniające wzruszenia!", "Cudownie! Co za energia!", "Dziękujemy! To był turbo start! Do zobaczenia!" - takie krótkie wpisy pojawiły się na Facebooku Hey po pierwszych występach.

Na kolejnych koncertach razem z grupą Hey wystąpią również Igor Herbut (LemON), siostry Natalia i Paulina Przybysz, Mela KotelukGrzegorz Porowski (wokalista Dum Dum, w którym występowali m.in. Banach, Katarzyna Nosowska oraz perkusista Hey Robert Ligiewicz).

Z okazji 25-lecia i trasy "Fayrant" Hey przygotował też dwupłytowy jubileuszowy album "CDN", który ukazał się pod koniec października. Zawiera on utwory zagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Sprawdź tekst piosenki "Gdzie jesteś, gdzie jestem?" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy