Reklama

Reklama

Fish: Kraków zamiast Bielska-Białej

19 grudnia w Klubie Studio w Krakowie wystąpi Fish - to nowa data i miejsce w zamian za odwołany ze względów zdrowotnych koncert w Bielsku-Białej, który miał się odbyć 11 listopada.

Plakat zapraszający na koncert Fisha w Krakowie

W ramach trasy "Farewell to Childhood" Fish zaśpiewał na trzech koncertach w Polsce. Do czwartego nie doszło, gdyż wokalista i jego zespół złapał jakiegoś wirusa, który zaatakował drogi oddechowe muzyków.

Trasa odbywa się z okazji 30-lecia płyty "Misplaced Childhood" grupy Marillion, której to Fish był wokalistą do 1988 roku (okrągła rocznica przypadała 17 czerwca). Na koncertach Szkot w całości wykonuje materiał z tego albumu.

"Bilety zakupione na koncert w dniu 11 listopada 2015 roku zachowują ważność. W sprzedaży pojawi się dodatkowa pula biletów - ok. 200 sztuk - jak również zwrócone bilety z odwołanego koncertu" - czytamy na facebookowym profilu Klubu Studio.

Reklama

Finałowy koncert trasy odbędzie się 13 grudnia w Glasgow, dlatego też występ w Krakowie będzie ostatnią okazją, by usłyszeć materiał z "Misplaced Childhood" w całości na żywo.

Fish szykuje też pożegnalną płytę "Weltschmerz" (po niemiecku "ból istnienia"), która prawdopodobnie ukaże się wiosną 2016 r. Po jej wydaniu planuje rozstać się ze sceną.

Zobacz teledysk "Lavender" Marillion:

Sprawdź tekst utworu "Lavender" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fish | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje