Reklama

Reklama

Alice Cooper: Koncert w Polsce w 2022 r. [DATA, MIEJSCE, BILETY]

To już pewne! Alice Cooper po prawie 10 latach powraca do Polski z solowym występem. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy promującej jego ostatni album - "Detroit Stories"! Gdzie pojawi się mistrz horror rocka?

Na solowy koncert Alice'a Coopera w Polsce czekamy już dekadę

Alice Cooper powróci do położonej nieopodal Słupska Doliny Charlotty 15 czerwca 2022 roku. Będzie to jego jedyny koncert w Polsce. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michael Monroe - wokalisty oraz jeden z założycieli fińskiego glam/metalowego zespołu Hanoi Rocks.

Legendy hard rocka nie trzeba przedstawiać, ale organizatorzy wydarzenia, Winary Bookings przygotowali się na taką ewentualność. Piszą o artyście, że to on "jako jeden z pierwszych przeniósł rocka do mas oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów lat 70. Horrorrockowy klimat w muzyce jak i na scenie od zawsze przyciągał oddaną rzeszę fanów na wyjątkowe, pełne mroku, ale i przecież niezłej zabawy koncerty. W Dolinie Charlotty, oprócz najnowszych numerów z niedawnego 'Detroit Stories', nie zabraknie także największych przebojów, jak 'Poison' czy 'School's Out'. Duch Stevena jest wciąż z nami!".

Reklama

Alice Cooper w Polsce - ceny biletów

Bilety będzie można kupić w przedsprzedaży już od najbliższego piątku, 17 września. Dzięki temu, że przedsprzedaż biletów VIP ruszyła wraz z ogłoszeniem koncertu, poznaliśmy ceny wszystkich rodzajów biletów. Prezentujemy je poniżej: 

239 złotych - III Sektor miejsc siedzących
309 złotych - II Sektor miejsc siedzących
329 złotych - I Sektor miejsc siedzących
865 złotych - Bilety "VIP Merchandise"
1420 złotych - Bilety "Pre-show VIP"
2575 złotych - Bilety "Meet & Greet VIP"
2820 złotych - Bilety "Front Row VIP".

73-letni Alice Cooper podczas swojej kariery sprzedał ponad 50 mln płyt (solo i z zespołem pod nazwą Alice Cooper). Dotychczasowy dorobek zamyka album "Detroit Stories" z lutego 2021 roku.

Od 2015 r. występuje też w supergrupie Hollywod Vampires, w której towarzyszą mu m.in. Joe Perry (gitarzysta Aerosmith) i hollywodzki gwiazdor Johnny Depp. To właśnie z tym zespołem w sierpniu 2020 r. miał wystąpić w Dolinie Charlotty, jednak koncert został odwołany w związku z pandemią koronawirusa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alice Cooper | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje