Reklama

"W 4 lata stracił 9 milionów fanów"

Nowojorski raper Fat Joe otwarcie opowiedział o konflikcie z 50 Centem, którego określił słowami "kłamca" i "przebrzmiała gwiazda".

Według Fat Joe, popularny "Fiddy" od czasu wydania debiutanckiej płyt "Get Rich Or Die Tryin'", która rozeszła się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy, jest na równi pochyłej.

Reklama

"Kiedy w jednym z pierwszych wywiadów zaatakował mnie, był w świetle jupiterów i kłamał. Stwierdził, że nikt w Afryce nie słyszał o Fat Joe. Akurat oglądałem ten wywiad, będąc na koncercie w Afryce, na którym zjawiło się 70 tysięcy fanów" - powiedział Fat Joe w rozmowie z MTV.

"Jeżeli rozmawiamy o sprzedaży płyt, to jego debiut kupiło 10 milionów fanów. A teraz ostatnia płyta 50 Centa nie osiągnęła nawet statusu Złota. W 4 lata stracił ponad 9,5 miliona fanów" - raper wyśmiewa dokonania "Fiddy'ego".

Fat Joe stwierdził również, że 50 Cent dla rozgłosu jest skonfliktowany z większością amerykańskich raperów.

"Niedawno powiedział coś o Diddym. Jest w konflikcie z Jadakissem, nie lubi się z Cam'ronem. Każdy, kogo cenimy w Nowym Jorku, został zaatakowany przez 50 Centa. Ja również. A przecież nie jestem kolesiem, który stara się popaść w konflikt z innymi raperami" - zaznacza Fat Joe.

Zobacz klip Fat Joe i Lil Wayne'a do utworu "Make It Rain":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 50 Cent | 50+ | raper | fat | Fat Joe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje