Reklama

Donatan ostro o Rafalali: "Wybryk"

Wykorzystująca pięć minut sławy celebrytka Rafalala skrytykowała strój współpracującej z Donatanem wokalistki Cleo. Na reakcję autora przeboju "My Słowianie" nie trzeba było długo czekać.

"Duża prośba do Cleo, zdejmij w końcu ten strój. Ile można???!!! (...) Przecież na pewno masz inne ubranie. Dla niektórych gwiazd wpadką jest pojawienie się w tej samej kreacji dwa razy. Cleo od Eurowizji nie zdejmuje tego odzienia... Może suwak się zaciął?" - zakpiła Rafalala na Facebooku, nawiązując do niezmiennie słowiańskiego image'u Cleo.

Reklama

Celebrytce szybko odpowiedział współodpowiedzialny za sukces Cleo producent muzyczny Donatan.

"Właśnie się dowiedziałem, że jakiś facet, który świruje kobietę i przebiera się w sukienki, pisze swoje uwagi odnośnie tego, jak ubiera się Cleo Uwielbiam, kiedy baba z ku***em poucza kobiety, jak mają być kobiece - to takie oświecone i nowoczesne W takim razie ja powinienem pouczać ludzi, jak być szczupłym i grzecznym" - nie przebiera w słowach.

"Czy ten świat opyciał do reszty? Może jestem niegrzeczny, zacofany i seksistowski, ale po tym, co widziałem na Eurowizji, apel do młodych: lepiej bawcie się w emo, hipsterów i cyklistów, niż żeby dzieci oglądały w TV tę żenującą pedaliadę i słyszały zewsząd, że to fajne nowoczesne i tolerancyjne" - kontynuuje Donatan.

"Celowo nie wymieniam, o kogo chodzi, żeby nie promować tego wybryku - mam nadzieję, że zdechnie samoistnie" - tak kończy się wpis twórcy przeboju "My Słowianie".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Cleo | My Słowianie | Donatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje