Reklama

Donatan i Cleo: Koniec z "przaśnym folkiem"?

Choć nawiązania do słowiańskiej kultury i muzyki folkowej przyniosły Donatanowi i Cleo popularność, to producent i wokalistka nie zamierzają powielać schematów.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Donatan i Cleo zaprezentowali nowy singel zatytułowany "Cicha woda". Utwór tak bardzo różni się od największego przeboju producenta i wokalistki "My Słowianie", że wielu fanów wyraziło w internecie zawód nową propozycją duetu.

Reklama

Sprawę na oficjalnym facebookowym profilu skomentowała wokalistka Cleo. Piosenkarka zapowiedziała, że wraz z Donatanem nie zamierza powielać schematów. Nawet takich, które przyniosły im zawrotny przecież sukces.

"Dostaję wiele pytań, dlaczego kolejny singel nie jest w przaśnym folkowym klimacie. Faktycznie, prościej i zachowawczo bezpieczniej byłoby powielić to, co już zrobiliśmy, ale... Musimy szukać czegoś nowego, iść dalej i próbować, bo na tym polega cały urok pracy z muzyką" - tłumaczy Cleo.

"Poszukiwanie zawsze wymaga odwagi. Cieszę się, że Donatan jest tego samego zdania, dlatego nasze kawałki będą sinusoidą brzmień i klimatów" - zapowiedziała wokalistka.

"Mam nadzieję, że docenicie nasze podejście" - napisała do fanów.

Przypomnijmy, że Donatan i Cleo zaprezentują piosenkę "My Słowianie" podczas Konkurs Piosenki Eurowizji. Klip do utworu w serwisie You Tube ma ponad 40 milionów odtworzeń.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Donatan | Cleo | Donatan i Cleo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje