Reklama

Chada "Szukajcie, a znajdziecie": Raper wyśmiewa skuteczność policji w nowym teledysku

"Szukajcie aż znajdziecie" to najnowszy singel Chady, który jest komentarzem rapera do wydarzeń z ostatnich miesięcy, jakie mają miejsce wokół jego osoby.

Utwór został wyprodukowany przez RX-a. Klip to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

Reklama

Chada od samego początku utworu ostro atakuje organy ścigania za ich brak skuteczności i opieszałość:

"Na szczęście zawsze z fartem i dwa kroki przed nimi/Koleżko to nie kpiny, staram się być serdeczny/W tym miejscu pozdrowienia dla jednej pani rzecznik."

Raper odnosi się także do nagłośnienia całej sprawy w mediach. Jak zwraca uwagę w swoim utworze w ogóle to policji nie pomogło. Dodatkowo obarcza on media, za to, że zrobiły z niego i z wszystkich raperów przestępców:

"Wywodzę się z Grochowa, to jedno co wy wiecie/Spektakularne akcje, się kompromitujecie/List gończy był w gazecie i TV oczywiście/No proszę, się pochwalcie co tym osiągnęliście/Pod blokiem krążyliście, namierzaliście Chadę/Daliście mi się poczuć jak pieprzony Bin Laden"

Przypomnijmy, że informacje o liście gończym za Chadą pojawiły się w październiku 2014 roku. Sam raper w Zakładzie Karnym w Brzegu nie pojawił się od grudnia 2013 roku. W tym czasie reprezentant Step Records zdołał nagrać dwa albumy "Syn Bogdana" oraz "Efekt Porozumienia".

W listopadzie 2014 roku Chada przyznał, że do aresztu stawi się osobiście, gdy zakończy promocję swojej najnowszej płyty.

Sprawdź tekst "Szukajcie, a znajdziecie" w serwisie Tekściory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chada | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje