Reklama

Reklama

Youtube: 5 najbardziej nielubianych klipów

Serwis Youtube daje swoim użytkownikom możliwość wyrażenia swojej dezaprobaty wobec konkretnego filmiku. Można to zrobić w komentarzu, a można też po prostu klikając w ikonkę "nie podoba mi się". Zobaczcie, które teledyski zgromadziły dotąd najwięcej takich głosów na "nie".

Sprawdź tekst utworu "Baby" w serwisie Tekściory.pl!

Justin Bieber - "Baby" ft.Ludacris


"Baby" to pierwszy singel z debiutanckiej płyty Justina Biebera "My World 2.0". Teledysk mimo że może pochwalić się szóstym miejscem na liście najczęściej odtwarzanych klipów w Youtube (z wynikiem ponad 1,294 mld odsłon), jest też najmniej lubianym w serwisie - 4 miliony użytkowników wyraziły to kliknięciem w ikonkę z kciukiem skierowanym w dół.

Justin Bieber przyzwyczaił fanów do kontrowersji wokół swojej osoby. Jego skandaliczne zachowania mogą więc wzbudzać niechęć w odbiorcach.

Reklama

Za reżyserię "Baby" odpowiada Norweg Ray Kay, który pracował wcześniej dla m.in. Beyonce, Britney Spears, Lady Gagi, Cher, Enrique Iglesiasa czy Adama Lamberta.

Rebacca Black - "Friday"

"Friday" Rebeki Black to drugi najmniej lubiany teledysk w Youtube. Już blisko dwa miliony użytkowników serwisu wyraziło swoją niechęć wobec klipu. Kawałek był debiutanckim singlem amerykańskiej wokalistki, która ma hiszpańskie, włoskie, angielskie oraz polskie korzenie.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Wrecking Ball" w serwisie Tekściory.pl!

Miley Cyrus - "Wrecking Ball"


Prawie 1,300 mln użytkownikom Youtube nie spodobał się klip Miley Cyrus do utworu "Wrecking Ball" z jej płyty "Bangerz". Prowokacyjny teledysk, w którym amerykańska wokalistka buja się nago na wielkiej kuli i liże młotek, wzbudził wiele kontrowersji i negatywnych komentarzy.

Reżyserem teledysku jest znany i kontrowersyjny fotografik Terry Richardson. Piosenkarka podpisała nowy teledysk słowami "Rozbijcie rekord", sugerując fanom, by ci pomogli pobić jej najlepszy wynik oglądalności w historii. Jak czas pokazał, odbiorcy pomogli jej osiągnąć dobry wynik, ale w niechlubnym zestawieniu najbardziej nielubianych teledysków.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Gangnam Style" w serwisie Tekściory.pl!

Psy - "Gangnam Style"

"Gangnam Style" to teledysk koreańskiego rapera Psy, który w serwisie Youtube nie ma sobie równych. Z wynikiem ponad 2,5 miliarda odsłon zostawia daleko w tyle inne najpopularniejsze klipy (na drugim miejscu jest "Blank Space" Taylor Swift z wynikiem ponad 1,449 mld odsłon). Nic więc dziwnego, że jest spore grono tych, którzy nie zachwycają się teledyskiem, a wręcz przyznają, że ten im się nie podoba (ponad 1,443 mln kliknięć).

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "We Can’t Stop" w serwisie Tekściory.pl!

Miley Cyrus - "We can't Stop"

"We Can’t Stop" to także singel promujący album Miley Cyrus “Bangerz". W teledysku Amerykanka prezentuje swoją zmianę wizerunkową, nie stroniąc od kontrowersyjnych kadrów. Klip osiągnął w serwisie Youtube ponad 1,200 mln głosów na "nie".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje