Reklama

Słone wzruszenia, czyli kto w 2015 roku popłakał się publicznie

Artystów zazwyczaj cechuje duża wrażliwość na otaczający ich świat i jego piękno. Przypomnijmy sobie tegoroczne momenty, w których gwiazdy muzyki nie były w stanie powstrzymać swoich łez.

Edyta Górniak słynie ze swojej wielkiej wrażliwości. Wokalistka często wzruszała się podczas programu "The Voice of Poland", w którym była trenerką. Jednym z takich momentów był występ zwycięzcy szóstej edycji programu Krzysztofa Iwaneczki, który podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał utwór Dawida Podsiadły "Nieznajomy". Jego wykonanie spodobało się wszystkim jurorom, ale to Edytę Górniak chłopak doprowadził do łez. Wokalistka była tak przejęta występem Krzysztofa, że wstała i ukryła twarz w rękach.

Reklama

Z nadmiaru emocji Edyta Górniak popłakała się również w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o swoich problemach zdrowotnych i trudnym pobycie w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej stan się pogorszył.

"Ja po prostu kocham ludzi" - powiedziała w programie TVP2 i dodała - "Całe moje 25 lat... Z pełnym oddaniem... Kocham dawać muzykę ludziom, to jest moja misja, moje szczęście, mój sens życia. Więc ja nie zejdę ze sceny" - mówiła, ocierając łzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje