Reklama

Reklama

Słone wzruszenia, czyli kto w 2015 roku popłakał się publicznie

Artystów zazwyczaj cechuje duża wrażliwość na otaczający ich świat i jego piękno. Przypomnijmy sobie tegoroczne momenty, w których gwiazdy muzyki nie były w stanie powstrzymać swoich łez.

Edyta Górniak

Edyta Górniak słynie ze swojej wielkiej wrażliwości. Wokalistka często wzruszała się podczas programu "The Voice of Poland", w którym była trenerką. Jednym z takich momentów był występ zwycięzcy szóstej edycji programu Krzysztofa Iwaneczki, który podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał utwór Dawida Podsiadły "Nieznajomy". Jego wykonanie spodobało się wszystkim jurorom, ale to Edytę Górniak chłopak doprowadził do łez. Wokalistka była tak przejęta występem Krzysztofa, że wstała i ukryła twarz w rękach.

Reklama

Z nadmiaru emocji Edyta Górniak popłakała się również w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o swoich problemach zdrowotnych i trudnym pobycie w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej stan się pogorszył.

"Ja po prostu kocham ludzi" - powiedziała w programie TVP2 i dodała - "Całe moje 25 lat... Z pełnym oddaniem... Kocham dawać muzykę ludziom, to jest moja misja, moje szczęście, mój sens życia. Więc ja nie zejdę ze sceny" - mówiła, ocierając łzy.

Maria Sadowska

Powodem łez Marii Sadowskiej był uczestnik szóstej edycji "The Voice of Poland" Piotr Tłustochowicz. Chłopak podczas przesłuchań w ciemno wykonał utwór "All of Me" Johna Legenda. Maria Sadowska odwróciła się jako pierwsza, szybko dołączyli do niej Andrzej Piaseczny i Edyta Górniak. Jako ostatni odwrócili się Tomson i Baron.

Pod koniec występu widać było, że każdy trener nie mógł ukryć wzruszenia, jednak to Sadowska zdecydowanie najmocniej przeżyła wykonanie Tłustochowicza.

Zobacz występ Piotra Tłustochowicza:

Rita Ora

Rita Ora pełniła rolę jurorki w brytyjskiej edycji programu "X Factor". Wokalistka z trudem powstrzymywała łzy w trakcie i po castingowym występie Seanna Miley Moore’a. Mężczyzna na castingu wykonał swoją wersję utworu "Show Must Go On" Queen.

"Wszedł na scenę z przesłaniem, z przekazem dotyczącym bycia odmieńcem" - mówiła Ora. "Nie chodziło tylko o to, że dał świetny występ, ale bardziej o fakt bycia wdzięcznym za indywidualność i za ludzi, którzy czują się dobrze w swojej skórze i z tym, jacy są. Dlatego płakałam" - tłumaczyła jurorka.

Zobacz występ Seanna Miley Moore’a:

Justin Bieber

Justin Bieber podczas ceremonii MTV VMA 2015 wykonał premierowo swój nowy utwór "What Do You Mean?" z wydanej w listopadzie płyty "Purpose". Pod koniec gwiazdor, nie wiedzieć czemu, zalał się rzewnymi łzami. O powód tej reakcji zapytał kanadyjskiego wokalistę w swoim programie Jimmy Fallon.

"To wszystko było dla mnie takie przytłaczające" - mówił Justin Bieber.

Kanadyjski wokalista, jak twierdzi, poczuł wielką wdzięczność wobec fanów, którzy mu kibicowali przez ostatnie lata.

"Szczerze? Nie spodziewałem się, że okażą mi wsparcie w sposób, w jaki to zrobili" - przyznał Bieber i dodał - "Ciężko pracowałem nad tym albumem oraz nad tym, by stać się człowiekiem, którym chciałem się stać. Czułem się oceniany, tak bardzo chciałem wygrać i tak bardzo chciałem robić to, co kocham. Postanowiłem zaryzykować".

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz pełniła w tym roku funkcję jurora w rodzinnym programie rozrywkowym "Aplauz, aplauz!". Podczas jednego z odcinków, w którym uczestnicy show śpiewali razem ze swoimi rodzinami, Anię wzruszył występ Patrycji i Małgorzaty, które z bliskimi wykonały utwór "Myśli i słowa" z repertuaru grupy Bajm.

"Wasz występ przypomniał mi o moim rodzinnym domu. Przypomniałam sobie, jak moi rodzice w dużym pokoju grali próby z całym zespołem i śpiewali. Mnie się wydawało wtedy, że w każdym domu tak jest. A wiem dzisiaj, jako osoba dorosła, że jest to skarb. Mam nadzieję, że nastanie w Polsce moda na śpiewanie rodzinne" - mówiła Ania Rusowicz ze łzami w oczach.

Małgorzata Foremniak

Małgorzatę Foremniak wzruszył uczestnik ósmej edycji "Mam talent" Maciej "Sheva" Mołdoch, który podczas półfinałowego odcinka programu zaprezentował pokaz taneczny w stylu popping. Po jego pokazie jurorka nie była w stanie powstrzymać łez.

"Nie przypuszczałam, że się popłaczę w programie na żywo. Jakbym oglądała nieprawdopodobne przedstawienie" - z ledwością skomentowała występ Macieja Małgorzata Foremniak.

Zachwycony Agustin Egurrola wstał z miejsca, by móc uścisnąć rękę uczestnika. "To jest wyższy level tańca. Ja się nie dziwię Małgosi. To było genialne. Nie ma słów" - dodała Chylińska.

Kanye West

Kanye West zalał się łzami w trackie wywiadu dla BBC Radio, gdy wspominał nieżyjącą brytyjską profesor projektowania odzieży, Louise Wilson.

"Nigdy wcześniej mi się to nie przydarzyło" - wyznał amerykański raper. Sytuację można zobaczyć w 26 minucie poniższego filmiku.

Zobacz wywiad, w trakcie którego Kanye West się rozpłakał:

Janet Jackson

Janet Jackson rozpoczęła w tym roku swoją trasę koncertową. Wokalistka wróciła do muzyki po siedmioletniej przerwie.

Podczas występu otwierającego tournee Janet Jackson postanowiła uczcić pamięć swojego zmarłego brata, Michaela Jacksona. Jej setlistę uzupełnił utwór "Scream" z 1995 roku, który nagrała wspólnie z bratem. Wprawiło ją to w stan głębokiego wzruszenia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama