Reklama

Reklama

Powiedzieli 2015: Najciekawsze cytaty zagranicznych artystów

Po cytatach z polskich wykonawców przyszła pora na zagraniczne gwiazdy. Kto zaskoczył, kto poruszył, a kto rozbawił swoimi wypowiedziami? Sprawdźcie poniższe zestawienie.

"Zmuszano mnie, bym wyglądała jak ktoś, kim nie byłam, co prawdopodobnie poskutkowało dysmorfią [nieprawidłową budową ciała - przyp. red.], ponieważ upiększano mnie każdego dnia przez długi okres, a kiedy przestałam grać w serialu, myślałam 'Kim ja kur*a jestem?'" - Miley Cyrus dla magazynu "Marie Claire" o tym jak gra w serialu "Hannah Montana" wpłynęła na jej życie.

"Nie mogłam jeść, nie miałam na nic siły, moi przyjaciele pytali, co mi jest. Nie wiedziałam. Nie zdawałam sobie sprawy, że ukąszenie może spowodować coś takiego. Przez pięć miesięcy byłam przykuta do łóżka. Czułam się, jakbym nie mogła oddychać, mówić, poruszać się. Myślałam, że umieram" - Avirl Lavigne o jej walce z boreliozą w rozmowie z magazynem "People".

Reklama

"To nie jest tak, że próbuję być jakąś pieprzoną anty-sławną zdzirą, po prostu chciałabym żyć prawdziwym życiem, żeby móc pisać piosenki na płyty. Nikt nie chce słuchać płyt od kogoś, kto stracił kontakt z rzeczywistością. Dlatego żyję spokojnie dla moich fanów" - Adele dla "i-D" o swojej popularności.

"A kto nie dłubie w nosie? Jaki olbrzymi musiałby być, gdyby ludzie w nim nie dłubali i wszystko w środku zbierałoby się przez lata?"- Demi Lovato zapytana o to, czy zdarza jej się dłubać w nosie.

"Niewątpliwie na mojej nowej płycie jest sporo psychodelicznych odniesień. ILoveMakonnen na SXSW dał mi 'kwas', po którym myślałem, że jest buddą. Po tym wszystkim wróciłem do swojego mieszkania i 'przeleciałem' dziewięć dziewczyn. To było naprawdę ekstremalne" - ASAP Rocky odpowiadający na pytanie "New York Post", skąd inspiracje narkotykami na płycie "At.Long.Last.A$AP".

"Tak, prawdopodobnie mogliście do tej pory się domyślić, zdecydowałem, że będę ubiegał się o fotel prezydenta w 2020 roku" - Kanye West na MTV VMA 2015.

"Czuję, że zawiodłem fanów, ale nie mogę już dłużej występować w One Direction. To, co dzieje się teraz wokół mnie, to czyste szaleństwo, ale z drugiej strony znów mam poczucie, że mogę decydować o swoim życiu" - Zayn Malik o swoim odejściu z One Direction.

"Zaśmiałem się głośno, kiedy przeczytałem, że chce być normalnym 22-latkiem. Kto, do cholery, chce być normalnym 22-latkiem?! Możesz być czymkolwiek, co się rusza i dostawać pół miliona dolarów tygodniowo, ty pieprzony idioto. Czy ty w ogóle spotkałeś normalnego 22-latka? Przecież oni mają papkę z g*wna zamiast mózgu. O czym ty opowiadasz, idioto? Powiem ci tak, Zayn: Może i chcesz być normalnym 22-latkiem, ale na pewno nie chcesz być normalnym 25-latkiem" - Noel Gallagher o Zaynie Maliku po jego odejściu z One Direction.

"Samochody były wynajęte. To tak jak w teledysku. Widzisz sporo akcji i ekskluzywne auta, które potem i tak wracają do właściciela" - 50 Cent w trakcie zeznań w sądzie, gdzie przyznał się, że jego majątek jest dużo mniejszy, niż szacowano. 50 Cent miał nie mieć 150 milionów dolarów na koncie, a "zaledwie" 4,4 miliona.

"Szczerze? Nie spodziewałem się, że okażą mi wsparcie w sposób, w jaki to zrobili. Ciężko pracowałem nad tym albumem oraz nad tym, by stać się człowiekiem, którym chciałem się stać. Czułem się oceniany, tak bardzo chciałem wygrać i tak bardzo chciałem robić to, co kocham. Postanowiłem zaryzykować" - Justin Bieber u Jimmy'ego Fallona o powodach płaczu na MTV VMA 2015.

"Kilku fanów schowało się w mojej garderobie. Zabójcy ich znaleźli i zamordowali, z wyjątkiem jednego chłopaka, który ukrył się pod moją skórzaną kurtką" - Jesse Hughes w rozmowie z Vice o zamachu na halę widowiskową w Bataclan w Paryżu.

"To spisek. Chcą wyrugować rock and rolla. Jaką wiadomość wysyłają wszystkim rockandrollowym zespołom wywodzącym się z klasy robotniczej, których rynek tak bardzo potrzebuje?" - Sergio Pizzorno o braku nominacji dla Kasabian do nagrody BRIT Awards 2015.

"Kiedy podejmujesz decyzję o wzięciu udziału w Super Bowl, przez pieprzone sześć miesięcy nie masz życia. Staje się to najważniejszą rzeczą" - Katy Perry o przygotowaniach do jej występu na Super Bowl dla magazynu "Elle".

"Nie ma w niej sporo seksu. Spodobać się może chyba tylko tym, którzy wcześniej go nie uprawiali" - Madonna o książce "50 Twarzach Greya".

"Miałem przyjaciela, który zginął w podobny sposób co Paul Walker. Usiadłem przy fortepianie i słowa same się pojawiły. Nie wiem, jak to się stało. To była jakaś siła z góry. Napisałem piosenkę w 10 minut. Wysłałem ją Wizowi, a on dołożył swoje wersy" - Charlie Puth o tworzeniu "See You Again", utworowi, który w niecałe pół roku zdobył miliard wyświetleń.

"Trzy miesiące to zbyt długi czas, by nie płacić. Jest to niesprawiedliwe, że prosisz kogoś, by pracował za darmo. Nie prosimy was o darmowe iPhone’y, dlatego wy też nie proście nas o darmową muzykę" -  Taylor Swift w liście do Apple'a zaraz po otwarciu Apple Music.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje