Reklama

Najbardziej wpływowa 30 w branży muzycznej poniżej 30. roku życia

Magazyn "Forbes" opublikował zestawienie 30 młodych artystów, którzy nie przekroczyli 30. roku życia, a w najbliższych miesiącach mogą podbijać regularnie listy przebojów i stać się światowymi gwiazdami. O ile oczywiście już nimi nie są.

Na kogo warto w tym roku zwrócić uwagę? Zestawienie otwiera 17-letni Shawn Mendes, o którym głośno zaczęło robić się już w 2015 roku. Swoją karierę rozpoczynał w serwisach Youtube i Vine, gdzie został dostrzeżony przez łowców talentów. O urodzonym w Kanadzie chłopaku już teraz mówi się jak o nowym Justinie Bieberze. Wydaje się jednak, że Mendes jest dużo bardziej ułożony i nie ma co liczyć na skandale z jego udziałem.

Reklama

Debiutancki album muzyka "Handwritten" zadebiutował na pierwszym miejscu listy "Billboard", dzięki czemu Shawn stał się najmłodszym wokalistą na szczycie od czasu Justina Biebera. Z prestiżowym magazynem chłopak miał do czynienia również, gdy umieszczono go na ósmym miejscu listy najbardziej wpływowych artystów poniżej 21. roku życia.

17-letni artysta może już pochwalić się otwieraniem koncertów Taylor Swift.

Co ciekawe w zestawieniu znalazło się również miejsce dla odkrywcy talentu Shawna Mendesa, Andrew Getlera (27 lat). W uzasadnieniu napisano, że ma on ogromny wpływ na branżę muzyczną poprzez odkrywanie kolejnych talentów i rzucanie ich do mainstreamu.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "Life Of The Party" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje