Reklama

Reklama

Muzyczne cytaty 2017 roku – świat

Oto co zaskakującego i wzruszającego powiedziały zagraniczne gwiazdy muzyki przez ostatnie 12 miesięcy.

"Była osobą, która z uśmiechem delektowała się torturowaniem" - Sinead O'Connor o swojej matce w programie Dr. Phila. Wokalistka przyznała, że była ofiarą psychicznego znęcania się.

"Z głębi mojego serca, jest mi tak przykro. Brak mi słów" - Ariana Grande na Facebooku niedługo po zamachu na jej koncercie w Manchesterze. W wyniku ataku zginęły 22 osoby, a 119 zostało rannych.

"Nie dotykał mnie, ale działy się inne rzeczy i działo się to też z innymi dziećmi. W końcu został aresztowany. O czwartej nad ranem policjant przesłuchiwał czteroletniego mnie w łóżku. Rozmawiam o tym z tobą, a wspomnienia wciąż są żywe" - Barry Gibb dla Radio Times o traumatycznym przeżyciu z dzieciństwa. 

Reklama

"Miałam zapalenie stawów. Moje nerki wysiadły" - Selena Gomez w rozmowie dla "Today Show" o jej życiu przed i po transplantacji nerki. Operacja musiała przejść operację w związku z toczniem (dawczynią została jej przyjaciółka Francia Raisa). Wokalistka dodała również, że nie obyło się bez komplikacji. "Zaczęłam nagle zasypiać, miałam problem z oddechem oraz ogromnym bólem, od którego można było oszaleć. To była sześciogodzinna operacja, którą musiałam przejść, pojawił się bowiem problem z jedną z tętnic. Jestem wdzięczna osobom, które wiedziały, co zrobić w tej sytuacji".

"Liczę, że uda mi się pomóc tym, których głos powinien być słyszany. W związku w niedalekiej przyszłości będę wpłacać darowizny na konta organizacji, które pomagają ofiarom przemocy seksualnej" - Taylor Swift w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym krótko po zwycięstwie w procesie sądowym, w którym  oskarżyła radiowca Davida Muellera o molestowanie seksualne. 

"Jestem oburzona! Ta wiadomość jest katastrofalna! Ameryka rujnowana jest na naszych oczach! Jak niemoralną świnią trzeba być, by wdrożyć taki przepis" - Rihanna na Twitterze po wprowadzeniu przez Donalda Trumpa tzw. "muslim ban".

"Przez ostatnie dwie noce bardzo się męczyłam. Musiałam wysilać się znacznie bardziej, niż zwykle. Poszłam do lekarza, bo nie mogłam mówić. Okazało się, że moje struny głosowe są uszkodzone" - Adele na Instagramie o odwołanych koncertach. Pojawiły się spekulacje, że gwiazda już nigdy nie będzie koncertować.

"Jeżeli zobaczysz na tytuł płyty, jej grafikę, to oczywiście zrobione jest po to, aby wywołać reakcje. Dla mnie to coś więcej niż zdjęcie mojej pupy. Oczywiście to oburzy wiele osób - 'dlaczego ona to robi?'. Nie mam zamiaru przestać działać, bo ktoś mi tego zabrania. Spędziłam za dużo czasu na pisaniu piosenek, to zbyt osobiste. W ten sposób kwestionuje się całe moje życie. Jest w nim też miejsce na seks i narkotyki. Jestem po prostu zwykłą, imprezową dziewczyną" - Tove Lo dla "NME" o nowej płycie i wywoływaniu skandali.

"W tej piosence ("I Kissed A Girl" - ang. całowałam dziewczynę - przyp. red.) zawarte są moje fantazje. Jeżeli mam być szczera, to zrobiłam dużo więcej niż tylko pocałowanie dziewczyny" - Katy Perry o seksualnych eksperymentach z dziewczynami na ceremonii Human Rights Campaign.

"Chcielibyśmy podzielić się naszą miłością i naszym szczęściem. Zostaliśmy błogosławieni dwa razy. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwóch nowych członków i dziękujemy za wszystkie dobre życzenia" - Beyonce na Instagramie o bliźniaczej ciąży. Wokalistka niespodziewanie ogłosiła radosną nowinę, przy okazji bijąc rekord polubień jednego zdjęcia na Instagramie.

"Chcielibyśmy, aby 'Camp Rock 3' był dla widzów powyżej 18. roku życia. Wszyscy nasi fani są dorośli, więc ci, którzy obejrzą ten film, docenią to" - Demi Lovato w programie Ellen DeGeneres o możliwości nakręcenia trzeciej części kultowego filmu "Camp Rock". Wcześniej wokalistka przyznała, że nie widzi problemu w tym, aby w kontynuacji było więcej scen erotycznych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL