Reklama

Reklama

​Musisz tego posłuchać! Tygodniowy, subiektywny przegląd płytowy (02.09 - 08.09)

Początek września to również kilka interesujący premier płytowych. Co polecamy w tym tygodniu? Sprawdźcie nasze zestawienie!

DJ Decks - "Mixtape 5"

Na przełomie 2015 i 2016 roku DJ Decks i Peja poinformowali, że Slums Attack zakończyło oficjalnie działalność. Producent i raper rozpoczęli prace nad własnymi projektami. Peja nagrał album z DJ-em Zelem, natomiast Decks stworzył "Mixtape 5". Na wydawnictwie nie pojawił się Rychu, który początkowo miał nagrać zwrotkę do utworu z Pihem i Sokołem. Zastąpił go O.S.T.R. Oprócz łódzkiego MC na płytę zaproszono Bezczela, Cirę, Palucha, Lukasyno, KęKęgo, Pona, Pyskatego, Słonia, Oxona i VNM-a.

Reklama

Isaiah Rashad - "The Sun's Tirade"

Debiutancki album kolejnego utalentowanego rapera z wytwórni Top Dawg Entertainment. O ile lista producentów płyty nie wygląda imponująco, to o wiele ciekawiej robi się, gdy zobaczymy listę gości. Na płycie pojawili się m.in.: Kendrick Lamar, Jay Rock i SZA. Czy Rashad zrobi furorę jak Anderson .Paak i BJ The Chicago Kid? Współpraca z wytwórnią Lamara na pewno pozwala sądzić, że o młodym artyście będzie jeszcze głośno.

Angel Olsen - "My Woman"

Amerykańska singer-songwriterka, która zaczynała od chórków u Bonniego "Prince" Billy’ego, wraca ze swoim trzecim solowym albumem. Produkcję płyty "My Woman" Angel Olsen powierzyła Justinowi Raisenowi, który wcześniej pracował z m.in. Arielem Pinkiem, Kylie Minogue, Santigold, czy Sky Fereirą. Materiał zarejestrowano na żywo w kultowym studiu Vox Studios w Los Angeles.

"Album niekoniecznie jest feministycznym manifestem, ale czasem porusza kobiece tematy. Pojawiające się w mojej głowie obrazy wykorzystałam w taki sam sposób, w jaki tworzy się scenariusz manipulując wspomnieniami tak, by pasowały do niego. Tym niemniej pozostawiam dowolność interpretacji utworów odbiorcy" - mówiła o swojej płycie Olsen.

Przygotowali: Justyna Grochal i Daniel Kiełbasa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: DJ Decks | Wiley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje