Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – wrzesień 2017

Dramatyczne wyznania i zaskakujące decyzje. O czym opowiadały gwiazdy muzyki w ostatnim miesiącu?

"Była osobą, która z uśmiechem delektowała się torturowaniem" - Sinead O'Connor o swojej matce w programie Dr. Phila. Wokalistka przyznała, że była ofiarą psychicznego znęcania się.

"Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty" - Anna Wyszkoni na Festiwalu w Opolu, odbierając nagrodę specjalną TVP1. Słowa, które wypowiedziała wokalistka tłumaczył jej mąż i menedżer, Maciej Durczak, twierdząc, że chodziło o duże badania kontrolne. Ich wyniki są bardzo obiecujące i wygląda na to, że Wyszkoni wygrała z rakiem.

Reklama

"Tylko ja mogę zmienić swoje życie. Nikt inny nie może tego dla mnie zrobić" - Aaron Carter na Twitterze po tym, jak podjął decyzję o udaniu się na odwyk. Wokalista w ostatnim czasie przeżywa ciężkie chwile - trafił do aresztu za prowadzenie auta pod wpływem używek, rozstał się z dziewczyną, ujawniając, że jest biseksualny i spowodował wypadek samochodowy.

"Zostałam zabrana do szpitala. To nie jest łatwe - ból w biodrze i zużycie po trasie koncertowej. Odczuwam ogromny ból. Jestem w dobrych rękach najlepszych lekarzy" - Lady Gaga o swoich problemach zdrowotnych. Wokalistka cierpi na fibromialgię (dokuczliwy ból w układzie ruchowym, przewlekłe zmęczenie) i z tego powodu odwołała też koncerty w Europie.

"Jestem świadoma tego, ze moi fani zauważyli już mój spadek formy. Pytali, dlaczego nie promuję latem swojej nowej muzyki, z której jestem przecież bardzo dumna. Wszystko dlatego, że dowiedziałam się, że w związku z moim toczniem muszę przejść operację przeszczepu nerki. Musiałam to zrobić dla własnego zdrowia" - Selena Gomez na Instagramie po operacji, w trakcie której przeszczepiono jej nerkę.

"Gdy przez cały tydzień kłócisz się z urzędami i mimo że naprawdę jesteś Madonną, nadal nie chcą wydać ci paczki!" - Madonna na Instagramie o firmie kurierskiej, która nie chciała uwierzyć, że to ona.

"Uważam, że to nie ma znaczenia dla mojej muzyki. Obstaję przy rzeczach, w które wierzę i którymi jestem zainteresowana, ale jeżeli chodzi o moje prywatne życie - orientację seksualną, randki i tego typu rzeczy - staram się je ukrywać, gdyż nie mają nic wspólnego z moją twórczością" - Demi Lovato w rozmowie z PrideSource o swojej orientacji seksualnej.

"Była czwarta nad ranem i nawet dwie gorące dziewczyny nie były w stanie sprawić, że otworzyłem oczy. Zasnąłem i zacząłem chrapać. Reżyser musiał mnie obudzić" - Gucci Mane o wpadce na planie filmu "Spring Breakers".

"Sopel [Robert Sopala] rozwalił system i został pilotem, postanowił zamienić busa na samolot i od grudnia będzie pierwszym oficerem linii lotniczych LOT! Gratulujemy i trzymamy kciuki, by Jego kariera okazała się tak spektakularna jak każde Jego koncertowe solo" - Red Lips o odejściu ich kolegi z zespołu.

"To była pewna lekcja, którą dostałam. Na pewno dzięki temu stałam się silniejsza" - Ola Gintrowska dla agencji Newseria Lifestyle o swoim występie na eliminacjach do Eurowizji w 2016 roku, kiedy to przebrała się za syrenę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje