Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - styczeń 2017

Co ciekawego gwiazdy powiedziały na początku roku? Oto nasze zestawienie.

"Jestem zła. Tak, jestem oburzona. Tak, myślałam bardzo dużo o wysadzeniu Białego Domu. Ale wiem, że to niczego nie zmieni" - Madonna podczas marszu kobiet. Wokalistka została oskarżona o promocję przemocy, a prawicowi politycy chcieli, aby gwiazda została aresztowana.

"Wpadki się zdarzają. Życzę wszystkim szczęśliwego i zdrowego nowego roku. Wypijmy zdrowie za więcej świetnych nagłówków w gazetach w 2017 roku" - Mariah Carey na Twitterze po wpadce z playbackiem na koncercie sylwestrowym.

"Mogę występować i nie być przed kamerą, co jest miłe. Nie muszę mieć zrobionych włosów i makijażu i nie muszę martwic się o kąt widzenia kamery. Fajnie było wcielić się w animowaną postać, którą chciałam być, zagrać swoim głosem i czerpać z tego przyjemność" - Demi Lovato o potencjalnym powrocie do aktorstwa. Gwiazda stwierdziła również, że przeszkodą w karierze w branży filmowej mogą być jej liczne tatuaże.

Reklama

"Od dziecka pracuję i zarabiam po to, aby spełniać wszystkie swoje zachcianki i marzenia. Możliwe, że to jedna z nich, ale chcę pokazać, że modą można też bawić się w rytm muzyki. Zarabiam sama i inwestuję w to, co kocham. I nikt mi tego nie zabroni" - Alicja Ruchała w "Super Expressie" o starcie w krajowych eliminacjach do Eurowizji.

"Jestem jedynym wykonawcą disco polo, który nie zarobił pieniędzy. Majątku się nie dorobiłem, nie mam własnego domu. Zostałem z ręką w nocniku" - Krzysztof Rutkowski w programie "Dezerterzy" Łukasza Orbitowskiego o swojej chorobie i karierze. Wokalista choruje na raka zwanego śluzakiem otrzewnej.

"Po prostu pomyślałam, że to dla mojego kraju. Więc jeśli ludzie znienawidzą mnie za to, będzie to niewłaściwym powodem" - Jackie Evancho o występie na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa.

"To jest rola dziewczyny, która jest bardzo duchowa, bardzo pozytywnie nastawiona do życia, bardzo energiczna, ale tez ułożona - Anna Karwan w "Pytaniu na Śniadanie" o swojej roli w "Drugiej Szansie".

"To nie koniec zespołu, gramy dalej" - gitarzysta Czerwonych Gitar Arkadiusz Wiśniewski dla PAP Life.

"Prawie zwymiotowałam w telewizji. To był program kulinarny. Zrobili mi naleśnika i koktajl śniadaniowy" - Charli XCX o byciu na kacu w jednym z programów śniadaniowych.

"Jestem oburzona! Ta wiadomość jest katastrofalna! Ameryka rujnowana jest na naszych oczach! Jak niemoralną świnią trzeba być, by wdrożyć taki przepis" - Rihanna na Twitterze po wprowadzeniu przez Donalda Trumpa tzw. "muslim ban".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy