Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - styczeń 2016

O czym gwiazdy opowiadały na początku 2016 roku? Oto najlepsze cytaty ze stycznia.

"Zawsze robił to, co chciał robić. I zawsze chciał robić to po swojemu, zawsze chciał robić to jak najlepiej. Jego śmierć niczym nie różniła się od jego życia - dzieła sztuki. Stworzył 'Blackstar' dla nas jako pożegnalny prezent. Wiedziałem przez rok, że to może się wydarzyć. Nie byłem jednak na to przygotowany. Był wyjątkowym człowiekiem, pełnym miłości i życia. Na zawsze pozostanie z nami. Póki co, właściwym jest płakać" - Tony Visconti o współpracy z Davidem Bowiem i jego śmierci.

"Rok temu podczas trasy każdy milimetr mojego ciała był zakryty ubraniem, dlatego, że chowałam się pod wieloma warstwami. Pewnego razu zaczęłam czuć się lepiej ze sobą i z pokazywaniem więcej ciała" - Demi Lovato o rozbieranej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział pod koniec 2015 roku.

Reklama

"W przeciwieństwie do ostatnich doniesień, EBU nie zamierza pozbawić Polskich Członków, czyli TVP oraz Polskiego Radia, miejsca w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Przyglądamy się jednak nowemu prawu medialnemu w Polsce i będziemy kontynuowali kampanię mającą na celu ochronę pluralizmu i wolności mediów w tym kraju" - EBU o udziale Polski na Eurowizji.

"Cieszy mnie, że na moment się rozstaniemy, bo to dla każdego związku jest dobre. I tak będziemy do siebie codziennie dzwonić. Ja przede wszystkim jestem dumny, że ona zdecydowała się w końcu wyjechać gdzieś sama. Policzyliśmy, że przez ostatnie sześć lat rozstaliśmy się ze sobą chyba na dwa dni najdłużej" - Michał Wiśniewski o wyjeździe jego żony Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, do RPA (została ona jedną z uczestniczek programu "Agent - Gwiazdy").

"Lubię kobiety i mężczyzny. Jestem przeciw przypinaniu łatek seksualnych. Jesteśmy zwykłymi ludźmi i mamy swoje potrzeby" - Ricky Martin o możliwości przespania się z kobietą.

"Już chyba wszyscy się domyślili więc można powiedzieć wprost - w 2016 roku na Eurowizję ponownie pojedzie Cleo. Zainteresowanie jej muzyką za granicą jest bardzo duże - stąd remiks "Zabiorę Nas" wykonany przez Basto. Szereg innych zdarzeń które potoczyły się bardzo dynamicznie i jeszcze jakiś czas temu były nie osiągalne dziś stały się faktem! Tym bardziej miło mi jest pochwalić się, iż taką karierę rozwijają moi podopieczni - chcesz coś osiągnąć? Pracuj ze mną - jest k*rewsko ciężko ale warto!" - Donatan o swojej faworytce na Eurowizję 2016.

"Wszystko wskazuje na to, że Diane (Diane Warren - przyp. red.) brała udział w ponownym pisaniu tego wersu, co oznacza, że Gaga jest autorką tylko kilku słów. Czy to jest pisanie? Nie w moim przekonaniu" - Linda Perry o pisaniu tekstu przez Lady Gagę do utworu "Til It Happens To You", nominowanym do Oscara.

"Mogła mieć zespół Tourette’a. Często krzyczała bez powodu. Nigdy tego jednak nie sprawdziliśmy" - matka Amy Winehouse o zaburzeniach jej córki.

"Wciąż jestem zła na siebie, że nie dałam mu wtedy w twarz. Zmroziło mnie. Zadziałał jakiś dziwny instynkt przetrwania" - Amber Coffman z Dirty Projectors o menedżerze Heatcliffie Berru, który dopuścił się molestowania seksualnego na wielu kobietach w branży muzycznej.

"Nie wiem, czy nigdy. Akurat taniec jest dla mnie dość trudną sztuką, której nigdy nie rozumiałem. Podziwiam i absolutnie szanuję talent osób, które w tym uczestniczą, ale nie mam na ten temat żadnego pojęcia" - Dawid Podsiadło o potencjalnym występie w "Tańcu z Gwiazdami".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy