Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – maj 2018

O czym w maju opowiadały gwiazdy muzyki? Sprawdźcie nasze zestawienie!

"Czuję się w obowiązku zamieścić takie oświadczenie, bo paradoksalnie jest to dla mnie bardzo dobra informacja. Chcę jeszcze dodać, że gdybym miał od początku tak profesjonalną obsługę prawną, zapewne nigdy nie doszłoby do takiej sytuacji... Ale świat się nie kończy! Świat się zaczyna" - Michał Wiśniewski na Facebooku o plotkach na temat swoich problemów finansowych. Wokalista potwierdził, że ogłosił upadłość konsumencką.

"To było bardzo dziwne. Zaczęło się obiecująco, on jest bardzo utalentowany, ale gdy przeszliśmy do konkretów, to w zamian za muzykę do dwóch utworów stwierdził: 'Weź ze mną prysznic i chodź ze mną na randkę i zróbmy to, wtedy dam ci podkłady za darmo'" - Ashanti w rozmowie z Access Live o niemoralnej propozycji od jednego z producentów, który proponował jej kompozycje w zamian za seks.

Reklama

"Ostatnio nie piję alkoholu. Kiedyś zawsze jakieś piwo się wypijało, symboliczną lampkę szampana i nie było z tym problemu. Teraz już tak nie jest" - Zenek Martyniuk dla "Faktu" o zmniejszeniu liczby koncertów i rzuceniu alkoholu.

- Wiele jest też pozytywnych komentarzy, że tylko naszą piosenkę śpiewano w arenie. Lukas miał gdzieś tam słabsze momenty, ale nie powiem, że wszystko było źle. Być może nie przeszliśmy dalej też dlatego, że momentami Lukas źle zaśpiewał. Z drugiej strony mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem, bo moją piosenkę znają i śpiewają ludzie, że jest ona coraz popularniejsza w Europie - Gromee dla Interii o występie podczas Eurowizji.

"W tym programie już także nie wystąpię, zrezygnowałem. Nie mówię jednak, że na zawsze. Kto wie - być może zabraknie widzom na jurorskim fotelu mnie i mojego specyficznego poczucia humoru. Wtedy zobaczymy co przyniesie życie" - Andrzej Piaseczny dla magazynu "Prestiż" o swoim odejściu z "The Voice of Poland".

"Jeszcze nie umieram. Od kilku miesięcy przechodzę rekonwalescencję i czuję się całkiem nieźle. Nie poddaję się. Niedługo zobaczymy się na koncertach" - Irena Santor w rozmowie z "Super Expressem" o swoim stanie zdrowia.

"Myślę, że uratowałam sytuację, ale bardzo przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, naprawdę nie chciałam. Słowo!" - Charli XCX na Instagramie, o wpadce na koncercie rozpoczynającym trasę z Taylor Swift, kiedy to pokazała pierś.

"’Girls' zostało napisane, by przekazać moją prawdę i jest dokładnym opisem bardzo prawdziwego i szczerego doświadczenia w moim życiu. Przez całe życie miałam romantyczne relacje z kobietami i mężczyznami i to jest moja osobista podróż" - Rita Ora na Twitterze o kontrowersjach wokół utworu "Girls, który został skrytykowany przez środowisko LGBTQ.

"Chcę żyć wiecznie, chcę być ciągle młoda. Przestałam pić i robić rzeczy, które źle działają na moją twarz. Nie chcę mieć już nic wspólnego z trądzikiem - mam 24 lata i chcę żyć, dopóki nie skończę 106" - Meghan Trainor w rozmowie ET.com o bardziej zdrowym trybie życia.

"Jestem osobą bardzo chroniącą prywatność, jak wszyscy wiecie, i zastanawiałam się nad tym, czy podzielić się z wami tym, że w tym roku dochodziłam do siebie po operacji laparoskopowej, podczas której usunięto sześć guzów włóknistych z mojej macicy" - FKA Twigs na Instagramie o swoich problemach zdrowotnych.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL