Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – maj 2016

Być może niektórych to zaskoczy, ale maj nie kręcić się tylko wokół Eurowizji. Gwiazdy muzyki wypowiadały się na przeróżne tematy. Niektóre z nich zapowiadały spore zmiany w swoim życiu, a jeszcze inni zaskakiwali swoimi deklaracjami. Oto zbiór najciekawszych cytatów.

"Myślę, że jest to kwestia indywidualna. To zależy od ciebie, jak chcesz się określać. Nie widzimy się w ten sam sposób. Osobiście uważam, że mam krągłości i reprezentuję sporą grupę kobiet. Chcę, aby się ze mną identyfikowano" - Katy Perry dla serwisu Mashable o swoich bujnych kształtach, których się nie wstydzi. 

"Jestem w fatalnej sytuacji finansowej. Kiedy skończyłem 18 lat, uderzyły w mnie wszystkie podatki. To bardzo trudne. Chcę naprawić swoje życie. Nawet nie wiesz, jak bardzo pragnę mieć własny dom" - Aaron Carter w programie "Life or Debt" o swoich ogromnych długach (obecnie wynoszą 150 tys. dolarów).

Reklama

"Tak naprawdę to zdobyliśmy trzecie miejsce - trzecie miejsce dała nam publika. Mnie satysfakcjonuje bardziej to, co dostaliśmy od publiki, to dla niej śpiewałem. Jury jest bardzo polityczne i to wyszło. Trzeba o tym głośno mówić, może kiedyś to się zmieni i będą mogli głosować tylko ludzie - Michał Szpak dla Programu Pierwszego Polskiego Radia po zajęciu 8. miejsca na Eurowizji.

"Chciał umrzeć w moich ramionach. Nie mogę żyć z tym żalem. Nie umarł w moich ramionach, ale myślę, że umarł w moim sercu" - Celine Dion w pierwszym wywiadzie po śmierci swojego męża Rene Angelilego.

"Czułam ból, kiedy pisałam ten utwór. Wiedziałam, że to uczucie mogą rozpoznać w sobie także inni Europejczycy. Pomyślałam, że gdy moi bliscy musieli opuścić Krym czuli to samo, co ofiary Holokaustu" - Dżamala o piosence "1944" na konferencji prasowej po zwycięstwie na Eurowizji.

"Wy wszyscy porzuciliście mnie w związku z myślami samobójczymi. Zostawiliście mnie, żebym umarła. (...) Wszyscy lepiej módlcie się, żebym umarła, bo zamierzam wielu z was pozwać o to, co ze mną zrobiliście" - Sinead O’Connor do swojego byłego męża na Facebooku po odnalezieniu jej przez policje w Chicago.

"Serdecznie Dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland". Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem. Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia" - Edyta Górniak na Facebooku o odejściu z "The Voice of Poland".

"Mogę się starać za każdym razem tłumaczyć, że jestem w drużynie Jezusa i nie mam nic wspólnego ze złem, ale jeżeli ktoś sobie wbije inaczej mnie w głowę, to może mu się odwidzi po tej rozmowie" - Sarsa w wywiadzie dla Wideoportal.pl

"Chcę skończyć w dobrym miejscu. Mój nowy album jest świetny. Finałowe okrążenie będzie wspaniałe" - Diddy o końcu kariery muzycznej w magazynie "Cigaro Affacionado".

"Osobom, które twierdziły, że priorytetem jest bycie trzeźwym, opowiadałam 'Nic mnie to nie obchodzi. Mam to gdzieś'. Stosowałam to jako wymówkę, kiedy tylko chciałam. Współpraca ze mną była koszmarem" - Demi Lovato o swoich uzależnianiach w wywiadzie dlae Refinery 29.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje