Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - kwiecień 2017

Co interesującego powiedziały gwiazdy w kwietniu 2017 roku? Sprawdźcie nasze zestawienie!

"Chcielibyśmy, aby 'Camp Rock 3' był dla widzów powyżej 18. roku życia. Wszyscy nasi fani są dorośli, więc ci, którzy obejrzą ten film, docenią to" - Demi Lovato w programie Ellen DeGeneres o możliwości nakręcenia trzeciej części kultowego filmu "Camp Rock". Wcześniej wokalistka przyznała, że nie widzi problemu w tym, aby w kontynuacji było więcej scen erotycznych.

"Fakt, że miałam to szczęście, że powstałam, jestem i uczestniczę w czymś niewyobrażalnym. Ja, nawet gdybym była najzdolniejsza, nie stworzyłabym świata. Wiem, że jestem wybrańcem, żyję, mogę być dzisiaj z panią, a jutro pójść na spacer albo pojechać do Krakowa" - Irena Santor w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" o swoich przemyśleniach na temat życia i śmierci. "Przyjdzie mój czas, trudno. Uczę się, żeby godnie ją przyjąć, gdy stanie przede mną" - mówiła o relacjach z "Panią Śmierć"

Reklama

"Spytałam: 'Czy myślicie, że to rak?’ Od lekarzy usłyszałam odpowiedź, że nie są pewni. Załamałam się. Płakałam i płakałam. Zaczęłam myśleć, że na pewno umrę, a nie chcę umrzeć" - Linda Nolan w rozmowie z "Daily Mirrror" o zdiagnozowaniu u niej nowotworu.

"Wiedziałem, że to jest to. Byłem szczęściarzem. Wcześniej byłem całkiem samotny" - Bary Manilow o swojej orientacji seksualnej. Wokalista po raz pierwszy opowiedział o związku z Garrym Kiefem, jego menedżerem.

"Przed rozpoczęciem zdjęć przeszłam też na specjalny plan żywieniowy, ponieważ wiedziałam, że będę musiała wystąpić w skąpym stroju. Robiłam tak wiele prób, że schudłam ponad sześć kilogramów w ciągu tygodnia, kiedy tańczyłam do tej piosenki" - Iggy Azalea o przygotowaniach do teledysku "Mo Bounce".

"Menedżment zespołu zadzwonił do polskich organizatorów i poprosił, żebyśmy występowali przed nimi. To jest chyba najpiękniejszy scenariusz, jaki można sobie wyobrazić, bo ani nikt się nie wciskał, ani się nikt nie prosił. To wyszło samo tak po prostu z faktu, że podoba im się mój głos. To ogromne wyróżnienie nie tylko dla mnie, ale też dla Polski" - Doda w rozmowie z PAP Life o propozycji zagrania przed tegorocznym koncertem Guns N' Roses w naszym kraju (20 czerwca).

"Kylie Jenner, która jest ze mną spokrewniona, powiedziała publicznie, ze inspiruje się mną i jestem tym zachwycona. Dziękuje ludziom takim, jak ona, którzy przyznają, że opierają się na moim stylu" - Lil Kim' w rozmowie z "Vogue" o stylizacjach Kylie Jenner.

"Terapia zmieniła moje życie. Kiedy jestem w pokoju, jestem po prostu Katheryn Hudson, co jest niesamowite, ponieważ ludzie z moją pozycją słyszą za dużo razy 'tak’, co sprawia, że są całkowicie odłączeni od rzeczywistości i nie robią tego, czego by chcieli" - Katy Perry w rozmowie z "Vogue" o jej wizytach u psychoterapeuty.

"Bardzo bym chciała przejść do finału. Teraz psychicznie nastawiam się do tego, aby pozytywnie do tego podejść, żeby być pewnym na scenie" - Kasia Moś o swoich szansach na Eurowizji w "Dzień dobry TVN".

"Jest dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Wciąż go kocham. Był miłością mojego życia. Nie potrafię wyobrazić sobie siebie z innym mężczyzną" - Celine Dion w rozmowie z "The Sun" o stracie męża oraz szukaniu nowej miłości w życiu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL