Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały - czerwiec 2016

Festiwal w Opolu, głośne rozstania w branży oraz kolejne tajemnice ujawniane przez Bobby'ego Browna. Jak wyglądał czerwiec w cytatach?

"Mówili mi, że mam zrzucić wagę. Byłam tancerką i nawet mój były menedżer nakłaniał mnie do zrzucenia zbędnych kilogramów" - Jennifer Lopez o nakłanianiu jej do odchudzania.

"Występując w tak ogromnym zespole ludzi, którzy są już w zasadzie legendami, tak jak Maryla Rodowicz, Krystyna Prońko i Ryszard Rynkowski, to uważam, że nie do mnie powinna trafić ta nagroda. Powinna iść do rąk legendy polskiej muzyki. Ale jest mi ogromnie miło, że ludzie oddali na mnie głos, że pokochali moją piosenkę i pozwolili mi wygrać" - Michał Szpak w rozmowie z reporterami po zwycięstwie Grand Prix publiczności w koncercie Złote Opole.

Reklama

"Jedyną prawdą jest to, że związek się zakończył, a to co pozostało, to ogromna dawka miłości i szacunku" - Calvin Harris na Twitterze po rozstaniu z Taylor Swift.

"Byliśmy małżeństwem przez kilkanaście lat. Pewne rzeczy, o których rozmawialiśmy były bardzo intymne" - Bobby Brown o związku z Whitney Houston. W czerwcu wokalista przyznał, że jego była żona była biseksualna, wciągała kokainę w dniu ślubu oraz miała romans z 2Pac'iem.

"Widziałem przerażenie w oczach sanitariuszy. Powiedzieli mi, że z aut w takim stanie zwykle wyciąga się zwłoki. Cud, że żyjemy" -  Jacek Zieliński ze Skaldów o wypadku grupy w "Twoim Imperium".

"Podczas debiutu, kiedy śpiewałam 'Nutka w nutkę', spadł mi top z biustu i zamiast tańczyć, zakrywałam się cały czas rękami, a w jury siedział sam Czesław Niemen! Innym razem podczas występu zaczepiłam obcasem o tiulowy ogon mojej kreacji i stałam na jednej nodze przez cały refren" - Majka Jeżowska w "Super Expressie" o wpadce w Opolu.

"Bardzo dobrze nam wszystkim zrobi ta przerwa. A jeśli to jednak koniec programu, to trudno. Ja to siebie i tak bardziej widzę teraz w grobie niż w jakimś programie, różnie może się zdarzyć" - Elżbieta Zapendowska w "Fakcie" o końcu "Must Be The Music".

"Jechałem na imprezę, starałem się skupić i mieć wszystko pod kontrolą i wtedy dostałem niespodziewanej erekcji. Nie wiedziałem, co zrobić!" - Nick Jonas u Jimmy'ego Fallona o wpadce Young Hollywood Awards 2014.

"Przy okazji - to kompletne bzdury, że chciałam wyskoczyć z mostu. Jakaś głupia dz***a zdecydowała o wrzuceniu jakiejś złośliwej plotki. Jestem za bardzo szczęśliwa na to!" - Sinead O’Connor o plotkach na temat jej próby samobójczej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje