Reklama

Reklama

Bebe Rexha: 5 przebojów, które napisała

Piękna, zdolna i... schowana za sukcesem innych. Konkurencja Sii, Bebe Rexha, szykuje się do wydania debiutanckiego albumu, a my pokazujemy kilka przebojów innych gwiazd, które napisała dla nich amerykańska wokalistka.

Piękna, zdolna i... schowana za sukcesem innych. Konkurencja Sii, Bebe Rexha, szykuje się do wydania debiutanckiego albumu, a my pokazujemy kilka przebojów innych gwiazd, które napisała dla nich amerykańska wokalistka.
Bebe Rexha zrobi solową karierę wokalną? /Dimitrios Kambouris /Getty Images

Amerykańska wokalistka Bebe Rexha zyskała popularność dzięki utworom "Take Me Home" zespołu Cash Cash oraz "Hey Mama" nagranego z Davidem Guettą. Wokalnie udzielała się również z grupą Black Cards aż do roku 2012. Rok później podpisała kontrakt z wytwórnią Warner na pisanie tekstów. Obecnie Bebe kończy prace nad swoim debiutanckim albumem "A.Y.F.", ale zanim ten ujrzy światło dziennie (we wrześniu 2016 roku), sprawdźmy, które znane utwory wykonywane przez inne gwiazdy są jej autorstwa.

1. "The Monster" - Eminem ft. Rihanna

"The Monster" to jeden z najbardziej popularnych utworów w dorobku Rexhy. Wokalistka napisała go dla Eminema i Rihanny. Bebe zdradziła później, że była bardzo podekscytowana spotkaniem z Rihanną przy okazji tworzenia piosenki, ale ta podobno nawet z nią nie porozmawiała.

Reklama

W 2015 roku singel zdobył nagrodę Grammy w kategorii najlepsza rapowa piosenka/kolaboracja.

Sprawdź tekst i tłumaczenie piosenki "The Monster" w serwisie Teksciory.pl!

2. "Like a Champion" - Selena Gomez

Innym utworem, który wyszedł spod pióra Bebe Rexhy, jest kawałek "Like a Champion" wyśpiewany przez Selenę Gomez. Piosenka trafiła na album "Stars Dance" tej ostatniej.

3. "Under You" - Nick Jonas

Z umiejętności pisarskich Bebe Rexhy skorzystał również Nick Jonas. Ta stworzyła dla niego utwór "Under You", który trafił na najnowszą płytę amerykańskiego wokalisty zatytułowaną "Last Year Was Complicated". Piosenka zyskała na popularności głównie przez towarzyszący jej teledysk, w którym znalazła się erotyczna scena pod prysznicem z udziałem Jonasa i kanadyjskiej aktorki i modelki, Shay Mitchell.

Sprawdź tekst piosenki "Under You" w serwisie Teksciory.pl!

4. "Team" - Iggy Azalea

Przebój Iggy Azalei "Team" jest dziełem aż sześciorga autorów, a Bebe Rexha była jednym z nich. Nie jest to jednak jedyny utwór, jaki Rexha napisała dla australijskiej raperki. Amerykanka stworzyła dla niej również kawałek "Three Day Weekend", w którym pojawia się zwrot usłyszany przez Rexhę w barze. Pewien mężczyzna podszedł do niej i powiedział: "Dziewczyno, wyglądasz jak trzydniowy weekend".

Sprawdź tekst piosenki "Team" w serwisie Teksciory.pl!

5. "Glowing" - Nikki Williams

Pomocną dłoń przy tworzeniu tekstu Bebe Rexha podała również Nikki Williams. Wraz z innymi napisała kawałek "Glowing", który był drugim singlem zaprezentowanym przez Williams. Utwór dotarł do trzeciego miejsca listy najgorętszych piosenek klubowych Billboardu. 

Sprawdź tekst piosenki "Glowing" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL