Dawid Kwiatkowski powraca z nowym album muzycznym

Dawid Kwiatkowski polską scenę muzyczną podbił już jako nastolatek, rozwijając swoją twórczość w zespole Two of Us. Utalentowany piosenkarz, autor tekstów, aktor i prezenter telewizyjny nieustannie wspinał się po szczeblach kariery, szybko uzyskując miano jednej z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Po dwóch latach artysta powraca z nowym albumem muzycznym, zapowiadając tym samym trasę koncertową, która będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2024 roku. Sprawdź, jak możesz zdobyć bilety na nadchodzące koncerty Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski - biografia

Artysta urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Pierwsze kroki na scenie stawiał wraz z zespołem Two of Us, który tworzył wraz ze swoimi licealnymi znajomymi. Rozpoznawalność Dawidowi przyniósł także występ w programie telewizyjnym "Must Be the Music" - jego charyzmatyczna osobowość i muzyczny talent zwróciły wówczas uwagę szerszej publiczności, co zaowocowało kolejnymi sukcesami artystycznymi.

Prawdziwym przebojem okazał się singiel "Biegnijmy", który szybko pokochali fani polskiego popu. Z pozytywnym odbiorem spotkały się także kolejne utwory Dawida, m.in "Na zawsze" czy "Nie zmienisz mnie". "Kwiatek" znany jest dodatkowo ze swojej wszechstronności artystycznej - oprócz kariery muzycznej, gwiazdor odniósł sukcesy jako aktor dubbingowy, biorąc udział w popularnych produkcjach filmowych.

Dawid Kwiatkowski angażuje się także w działalność charytatywną i społeczną, będąc częścią inicjatyw mających na celu pomoc potrzebującym - muzyk wspiera m.in. misję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Pop romantyk" - nowy album Dawida Kwiatkowskiego

Po dwóch latach przerwy Kwiatkowski powraca z nową płytą "Pop Romantyk". Zaraz po premierze albumu Dawid wraz ze swoim zespołem wyruszy w trasę koncertową, aby przedstawić widowni nowe przeboje podczas występów na żywo.

Nie tylko miłośnicy dotychczasowego dorobku muzycznego Dawida mogą oczekiwać niezapomnianych koncertowych doświadczeń - nowa płyta z całą pewnością przypadnie do gustu także szerszej grupie odbiorców. Dawid Kwiatkowski zapowiada, że podczas trasy nie zabraknie również jego największych hitów z poprzednich lat, co na pewno spotka się z entuzjastycznym przyjęciem wiernych fanów.

Jak przyznaje sam artysta: "Chcę się z Wami wzruszyć i śmiać się najszczerzej. Chcę porwać Was do tańca, ale w pewnym momencie poprosić Was o ciszę. Chcę zaśpiewać Wam o stracie, by za chwilę dać Wam dużo nadziei. Chcę być Waszym ulubionym romantykiem i na tej trasie się o to postaram. Do zobaczenia!". Bilety na nadchodzące koncerty Dawida Kwiatkowego dostępne są w wygodnej sprzedaży drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Nie zwlekaj - zdobądź wejściówkę na show z udziałem Dawida Kwiatkowskiego

Nadchodząca trasa koncertowa "Kwiatka" rozpocznie się we Wrocławiu. Artysta odwiedzi dodatkowo takie polskie miasta, jak Kraków, Bydgoszcz, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk oraz Warszawa. Sprzedaż biletów na występy Artysty już ruszyła - odwiedź portal eBilet.pl, kup bilet na koncert Dawida Kwiatkowskiego zostań częścią jednego z najgorętszych popowych wydarzeń 2024 roku.

Artykuł sponsorowany

.