Reklama

Reklama

Zaskakująca PJ Harvey. Zobacz!

Wokalistka PJ Harvey zaprezentowała w telewizji BBC najnowszy singel zatytułowany "Let England Shake". Wykonaniu intrygującej piosenki przysłuchiwał się Gordon Brown, premier Wielkiej Brytanii.

Artystka wystąpiła w programie "Andrew Marr Show", którego gościem był również lider Partii Pracy.

W rozmowie z prowadzącym program PJ Harvey podkreśliła, że osobliwe "Let England Shake" pokazuje artystyczny kierunek, jaki wokalistka obrała na najnowszej płycie.

"To świetny przykład tego, co będzie działo się na następnym albumie. Tym razem starałam patrzeć na zewnątrz. Wydaje mi się, że większość moich dzieł dotyczyła tego, co dzieje się wewnątrz. Tym razem postanowiłam się rozejrzeć" - powiedziała artystka.

Ze względu na obecność Gordona Browna w programie "Andrew Marr Show" i zbliżające się wybory na Wyspach Brytyjskich, PJ Harvey została zapytana o polityczny aspekt jej sztuki.

Reklama

"Nie jestem przekonana do śpiewania o polityce. Jeżeli nie znam wszystkich aspektów danego zagadnienia, to nie mam prawa wypowiadać się na taki temat. Interesuję się polityką, ale nie jest moją rolą śpiewania o niej" - zaznaczyła.

Zobacz PJ Brown wykonującą "Let England Shake" przed premierem Gordonem Brownem:

Ostatnim wydawnictwem PJ Harvey jest nagrany wspólnie z Johnem Parishem album "A Woman a Man Walked By" z marca 2009 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: PJ Harvey | Gordon | wokalistka | brown | show | premier Wielkiej Brytanii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje