Reklama

Zaginęła zwyciężczyni konkursu The Offspring

Dexter Holland i jego koledzy z formacji The Offspring zaangażowali się w poszukiwania 14-letniej Ashley Hitchcock, laureatki ogłoszonego przez nich w ubiegłym roku konkursu, w którym nagrodą był milion dolarów. Dziewczyna wydała już większość pieniędzy i uciekła z domu, a muzycy zastanawiają się, czy ich pomysł w ogóle miał sens.

Aby wziąć udział w zorganizowanym w zeszłym roku konkursie, wystarczyło ściągnąć z oficjalnej strony The Offspring plik mp3 z piosenką "Orginal Prankster". Każdy, kto to zrobił, był automatycznie dodawany do listy, z której komputer wylosował ostatecznie czterech finalistów. W końcowej rozgrywce o milion dolarów fani musieli wykazać się wiedzą na temat zespołu.

Reklama

Szczęśliwa Ashley odebrała swoją nagrodę, jednak od tego momentu zamiast się nią cieszyć, zaczęła sprawiać swoim rodzicom problemy, aż w końcu zniknęła.

"Kiedy odbierała pieniądze, powiedziała nam, że chciałaby kupić swojemu ojcu nowy dom. Wszystko wyglądało tak słodko i cudownie. Ale ona zniknęła! Jakiś czas temu kontaktowaliśmy się z nią. Okazało się, że wydała już większość forsy, a teraz dowiedzieliśmy się, że uciekła z domu. Może dawanie fanom tak dużych pieniędzy nie było dobrym pomysłem?" - powiedział zakłopotany Dexter Holland.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Offspring | holland | konkursy | Guardian | Dexter | zaginęła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje