Reklama

Reklama

Wściekły Kazik o politykach: "Nienawidzę was" (klip "Prosto")

W internecie można już obejrzeć najnowszy klip grupy Kult do utworu "Prosto". "To totalna petarda, zarówno energetycznie, jak i w warstwie tekstowej" - zachwala Sławek Pietrzak z wytwórni SP Records.

W piosence "Prosto", tytułowej kompozycji z ostatniej płyty Kultu, wokalista Kazik Staszewski wściekle rozprawia się z obecną sytuacją polityczną w Polsce.

"Nienawidzę was z obu stron, psie syny" - deklaruje lider Kultu, odnosząc się do dwóch największych partii politycznych w Polsce.

"Idę prosto, mam w d**ie obie wasze Polski" - śpiewa w refrenie.

"Sp***rdalać tępi mądrale!" - krzyczy do polityków Kazik Staszewski.

Przypomnijmy, co lider Kultu mówił na temat sytuacji politycznej w Polsce w rozmowie z INTERIA.PL.

- Obserwuję ostatnio dość uważnie Hiszpanię, która od 80 lat, od czasów wojny domowej, jest straszliwie podzielona pomiędzy komunę i szeroko pojętą falangę. I w Polsce jest dokładnie to samo, tyle że jest to o tyle bardziej dojmujące, że oba dziecięcia z jednej, solidarnościowej matki pochodzą przecież. Szczególnie po Smoleńsku to pęknięcie jest bardzo wyraźne i zdarzają się sytuacje, w których żąda się od człowieka jednoznacznego opowiedzenia się po którejś konkretnej stronie. A ja nie chcę czegoś takiego - mówił nam artysta.

Reklama

"Całkowicie podpisuję się pod tym co Kazik śpiewa. Polityczne szaleństwo, które ogarnęło całą Polskę jest nie do wytrzymania" - komentuje Sławek Pietrzak, przyjaciel Kazika Staszewskiego i wydawca albumów Kultu.

"Uważam, że jest to najlepszy utwór jaki od dłuższego czasu słyszałem. W dodatku Kazik napisał ten genialny tekst w momencie wejścia do studia i trwało to zaledwie kilkanaście, może kilkadziesiąt minut" - zdradza.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

Zobacz teledyski Kultu na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kazik | teledyski | Kult | prosto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy