Reklama

Oasis: Pokonamy Garetha Gatesa

Na brytyjskiej liście przebojów wciąż prym wiedzie Gareth Gates, finalista angielskiego programu "Idol", którego polską edycję prezentuje obecnie telewizja Polsat. Jego panowanie może się jednak zakończyć w przyszłym tygodniu, kiedy w zestawieniu zadebiutuje najnowszy singel grupy Oasis. Członkowie zespołu nie mają co do tego żadnych wątpliwości.

Kompozycja "The Hindu Times" jest pierwszą, której przypadło w udziale promowanie zapowiadanej na lipiec płyty "Heathen Chemistry". Jest także pierwszym singlem, jaki Oasis wydali od lipca 2000 roku. Wtedy to do rozgłośni radiowych i telewizyjnych trafiła piosenka "Sunday Morning Call". O ile ten utwór nie odniósł większego sukcesu, o tyle bracia Noel i Liam Gallagherowie wierzą, że tym razem będzie inaczej. Podobnie sądzą niektórzy znawcy brytyjskiego rynku muzycznego.

Reklama

"Wydaje nam się, że Oasis są w wystarczająco dobrej formie, aby zadebiutować na pierwszym miejscu. Ale na żaden wielki wynik, jeśli chodzi o sprzedaż, nie powinniśmy liczyć" - powiedział rzecznik prasowy sieci Virgin Megastore.

W walce o pierwsze miejsce liczyć będą się jeszcze "Here To Stay" New Order, "There Goes The Fear" grupy Doves oraz "Bad Cover Version" formacji Pulp.

Jednak Gallagherowie pewnie twierdzą: "To my pokonamy Garetha Gatesa".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oasis | Gareth Gates

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje