Reklama

Noel Gallagher w formie. Zadrwił z Taylor Swift, Maroon 5 i Alt-J

Słynący z niewyparzonego języka i nieprzeciętnego poczucia humoru brytyjski muzyk Noel Gallagher w swoim stylu skomentował kilka znaczących postaci z muzycznego show-biznesu.

Noel Gallagher promuje obecnie swoją drugą solową płytę "Chasing Yesterday" (sprawdź naszą recenzję), stąd wysyp wywiadów, w których były lider Oasis kpi z show-biznesu w całej jego rozciągłości.

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" Noel określił współczesny pop jako "kompletny nonsens".

Gdy dziennikarz podpuścił Gallaghera, stwierdzając, że wielu uważa Taylor Swift za świetną autorkę piosenek, muzyk zareagował natychmiast.

"Kto tak uważa? Wymień ich z nazwiska. Kłamiesz jak z nut. To miła dziewczyna, ale nikt nigdy nie wypowiedział tych słów i ty o tym dobrze wiesz" - wypalił gitarzysta, który przekonuje, że gwiazdy popu nie piszą swoich piosenek.

Oprócz Taylor Swift oberwało się również Maroon 5 i bratu Noela - Liamowi.

Reklama

"To co mnie różni od mojego, pożal się Boże, brata, to że on zawsze miał obsesję na punkcie tego, żeby dobrze wyglądać, a ja po prostu chciałem dobrze grać. Jeśli dobrze grasz, nikogo, k...a, nie obchodzi, jak wyglądasz. Natomiast jeśli twoje piosenki są takie sobie, to będą wydawały się lepsze, gdy będziesz dobrze wyglądał - jak te pajace z Maroon 5. Ich tatuaże odwracają uwagę od faktu, że to g...ny zespół" - oznajmił Noel w rozmowie z "Vogue".

I na deser jeszcze miażdżąca opinia Noela o zespole Alt-J.

"Jeden z nich ma wąsy i to jest absolutnie niedopuszczalne".

Zobacz Noela Gallaghera w singlu "Ballad Of The Mighty":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: brytyjski muzyk | Noela Gallaghera | Alt-J | Noel Gallagher
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy