Reklama

Lider Nine Inch Nails napisze muzykę do "Millenium"

Znany z formacji Nine Inch Nails wokalista i kompozytor Trent Reznor podjął się stworzenia ścieżki dźwiękowej do remake'u filmu "The Girl With The Dragon Tattoo".

Przypomnijmy, że Trent Reznor został nominowany do Złotych Globów za ścieżkę dźwiękową do głośnego obrazu "The Social Network". W rozmowie z "New York Times" amerykański artysta ujawnił, że pracuje nad soundtrackiem do nowej wersji filmu "The Girl With The Dragon Tattoo".

Reklama

Obraz będzie remakem szwedzkiego filmu opartego na pierwszej części głośnej kryminalnej trylogii "Millenium" autorstwa Stiega Larssona. W amerykańskiej wersji filmu w reżyserii Davida Finchera zobaczymy m.in. Daniela Craiga. Premiera planowana jest na koniec grudnia 2011 roku.

Trent Reznor skomponuje muzykę do "The Girl With The Dragon Tattoo" wraz z brytyjskim producentem Atticusem Rossem, który pomagał liderowi Nine Inch Nails podczas prac nad soundtrackiem do "The Social Network".

Przypomnijmy, że po zawieszeniu działalności przez Nine Inch Nails, Reznor skoncentrował się na nowym muzycznym projekcie How To Destroy Angels. W zespole występuje również żona artysty, Maureen Maandig.

Zobacz teledyski Nine Inch Nails na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje