Letni, Chamski Podryw parodiuje Bednarka (wideo)

"Sklep z winem u Ani" - taki tytuł nosi parodia przeboju "Cisza" grupy Bednarek przygotowana przez kielecki duet Letni, Chamski Podryw.

Letni, Chamski Podryw nagrał parodię przeboju grupy Bednarek
Letni, Chamski Podryw nagrał parodię przeboju grupy BednarekAKPA

Przeróbkę Letniego, Chamskiego Podrywu na swoim oficjalnym profilu na Facebooku opublikował Kamil Bednarek z następującym komentarzem:

"Wczoraj ukazał się najnowszy teledysk Antona i Cantona Letni, Chamski Podryw, który jest parodią piosenki 'Cisza'. Rewelacja !!! Pozdrawiamy chłopaków !!!".

"Teledysk jest parodią utworu 'Cisza' i nie ma na cele obrażania kogokolwiek - w szczególności Kamila Bednarka, którego lubimy, cenimy i pozdrawiamy" - czytamy w informacji pod wideo.

W połowie września Letni, Chamski Podryw przerobił przebój "Symetryczno-liryczna" grupy Enej, który również cieszył się dużą popularnością.

Letni, Chamski Podryw powstał latem 2009 roku. Skład tworzą Cantona (Young Canton) oraz Anton (Lil Antonio). Internetową popularność zespół zawdzięcza takim utworom jak: "Czinkłaczento", "Brudny dres", "Tylko hit na lato" czy "Gwizdek". W 2011 roku ukazał się debiutancki album formacji "Oranżada, koleżanki, petardy". Rok później światło dzienne ujrzała druga płyta grupy "Pamiętniki z wakacji".

Zespół wystąpił również w IV edycji programu "Must Be The Music", jednak na etapie castingowym odpadł decyzją jurorów.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas