Reklama

Kukiz do Schetyny: "Boisz się Donka?"

Wokalista Paweł Kukiz ostro odpowiedział na apel Grzegorza Schetyny z Platformy Obywatelskiej. Polityk poprosił wspierających swego czasu partię artystów, by dali jej szansę.

"Jesteśmy najlepsi z tego, co jest" - przekonywał Grzegorz Schetyna na falach radia RMF FM.

Reklama

Słowa posła Platformy Obywatelskiej szybko skomentował popierający swego czasu partię Paweł Kukiz wpisami na stronie internetowej RMF FM.

"Szansę to wy już dawno przewaliliście. A 'najlepsi z tego, co jest'? Mam dość wybierania między dżumą a cholerą. Wkrótce tego, 'co jest', nie będzie" - napisał artysta.

Następnie Paweł Kukiz wyciągnął sprawę jednomandatowych okręgów wyborczych, za których wprowadzeniem się opowiada. Jak napisał wokalista, Grzegorz Schetyna obiecywał mu reformę ordynacji wyborczej jeszcze w 2004 roku.

"Rozmawialiśmy u mnie na wsi, na podwórku. Pamiętasz? Pamiętasz obietnice twoje i naszych wspólnych kolegów? Z PO?" - wypomina politykowi.

Wreszcie Paweł Kukiz zaapelował do Grzegorza Schetyny, by ten skontaktował się z nim bezpośrednio.

"Proszę nie zwracaj się do mnie za pośrednictwem mediów. Masz mój numer telefonu. Chcesz przekonać? Zadzwoń. Boisz się Donka [Donalda Tuska], że na moje sms-y od dawna nie odpowiadasz czy głupio Ci łżeć po raz kolejny?" - pyta wokalista.

Przeczytaj również:

Paweł Kukiz pożegnał się z zespołem Piersi!

Zobacz teledyski Pawła Kukiza na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalista | platformy | Paweł | Grzegorz Schetyna | Paweł Kukiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje