Reklama

Kto zagra przed Slipknotem?

Dopiero co informowaliśmy, iż formację Down The Sun na koncercie zespołu Slipknot w Polsce zastąpi grupa Will Haven. Tymczasem Jeff Irwin, gitarzysta zespołu, poinformował nas, że niestety wraz ze swoimi kolegami nie zjawi się w ogóle w Europie. Czy w takim razie obok Slipknot i American Head Charge 1 lutego w "Spodku" zagra ktoś jeszcze? Jak na razie nie wiadomo.

Od organizatora koncertu dowiedzieliśmy się, że wciąż trwają w tej sprawie rozmowy. W Wielkiej Brytanii Slipknotowi towarzyszy dodatkowo metalowa formacja In Flames i być może to właśnie Szwedzi zagrają w "Spodku". Równie dobrze może się jednak okazać, iż w Polsce nie będzie w ogóle drugiego supportu. Sprawa powinna wyjaśnić się najpóźniej do czwartku.

Reklama

Bilety na koncert w cenie 75 i 85 złotych nadal są do nabycia w wielu punktach sprzedaży w kraju, a także w "Spodku". Dla tych wszystkich, którzy nie mieli możliwości nabycia ich wcześniej pozostaje jeszcze możliwość rezerwacji biletu w kasach "Spodka". Wszelkie informacje pod numerem telefonu (0-32) 258 32 61 wewn.251.

Podczas imprezy będzie można kupić oficjalne gadżety zespołów, czyli koszulki, bluzy, plakaty itp.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Slipknot | American Head Charge | Nie wiadomo | zagranie | kto | Down The Sun

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje