Reklama

Kamil Bednarek prostuje

Sporo zamieszania wprowadził Kuba Wojewódzki, który w swoim programie ujawnił, że Kamil Bednarek przeszedł wstępne castingi do brytyjskiego "X Factora".

Do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego (juror polskiego "X Factora", wcześniej oceniał uczestników "Mam talent") odniósł się na sam Kamil Bednarek, który w "Mam talent" zajął drugie miejsce.

Reklama

"Sytuacja jest dla mnie zabawna i nie wiem czemu zrobiła się z tego taka sensacja" - napisał wokalista na swoim profilu na Facebooku.

"Kilka tygodni temu faktycznie byłem w Londynie i wziąłem udział w przesłuchaniach do 'X Factor'. Przeszedłem przez pre-casting, zaśpiewałem :) i zaczęto mi zadawać wiele dziwnych pytań, których nie było w formularzu rejestracyjnym".

"Pytano mnie o management, wydawcę, nakłady sprzedanych płyt, o kontrakty i ich zawartość, o ilość zagranych koncertów, o popularność itp. Każde kolejne pytanie coraz bardziej upewniało mnie, że jest to program dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką - więc to miejsce nie jest dla mnie" - wyjaśnia na koniec Kamil Bednarek.

W Wielkiej Brytanii "X Factor" odbędzie się już po raz dziewiąty. Emisja nowej edycji ruszy w sierpniu.

Zobacz teledyski Star Guard Muffin na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Star Guard Muffin | castingi | kamila | Bednarek | The X Factor | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje