Reklama

Fading Colours powraca

11 lat minęło od premiery ostatniego, całkiem nowego materiały grupy Fading Colours. Zapowiadany od blisko dekady album "Come" wreszcie ujrzy światło dzienne.

Przypomnijmy, że w 2002 roku ukazała się płyta "The Beginning", zawierająca muzykę z pierwszych lat istnienia zespołu, która później częściowo pojawiła się na albumie "Black Horse". Poprzedni premierowy materiał znalazł się na "I'm Scared Of" z 1998 roku.

Reklama

Wytwórnia zapowiada album "Come" jako "dzieło oryginalne i nowatorskie". Płyta ukaże się 13 marca.

"Wypieszczony do ostateczności pod względem produkcyjnym album zawiera muzykę, która jest mixem bitów downtempo, psychodelicznych brzmień, rocka, industrialu, muzyki tanecznej, transu i electro" - czytamy.

Zwyczajem Fading Colours jest zapraszanie gości podczas nagrywania swoich płyt. W przypadku "Come" jest to grupa Clan of Xymox, która pojawiła się na albumie w remiksie "Be an angel again".

"Come" składa się z dwóch płyt - pierwsza nosi tytuł "I had to come" i zawiera nowe utwory Fading Colours. Z kolei drugi CD - "Time of returning" - zawiera wariacje na temat nowych, jak i starszych kompozycji grupy.

Obecnie Fading Colours to wokalistka DeCoy, Leszek Rakowski i Daniel Kleczyński.

Posłuchaj promocyjnych megamiksów na profilu Fading Colours w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fading Colours | światło dzienne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje